|
|
کدخبر: ۹۷۶

ستاره تیم فوتبال رئال مادرید با حضور در گرجستان یک آکادمی فوتبال را افتتاح کرد.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از تسنیم، مارکا اظهار کرد: کریستیانو رونالدو، ستاره سرشناس تیم فوتبال رئال مادرید به همراه آندری شوچنکوی اوکراینی آکادمی فوتبالی را در تفلیس، پایتخت گرجستان افتتاح کرد.

در این رویداد رونالدو با پوشیدن پیراهن سفید و کلاهی که بر سر داشت با روی باز با کودکان حاضر در محل و هوادارانش برخورد کرد و با آنها به گفت‌و‌گو پرداخت. این ستاره پرتغالی در پایان پس از امضا دادن به هوادارانش با آنها عکس یادگاری هم گرفت.

در این بین کاخا کالادزه، مدافع پیشین تیم فوتبال میلان نیز رونالدو و شوچنکو را همراهی می‌کرد. این مهاجم گرجستانی پس از ۹ فصل بازی برای روسونری‌ها کفش‌هایش را آویخت و حالا به عنوان معاون نخست وزیر گرجستان فعالیت می‌کند.

کریستیانو رونالدو ۲۸ ساله در روزهای اخیر در رویدادهای تبلیغاتی که در کشورهای فرانسه و سنگاپور برگزار شده حضور داشته است. وی روز جمعه عنوان کرد از بودن در رئال خوشحال است و می‌خواهد تا با این تیم جام‌های قهرمانی بیشتری به دست آورد. او همچنین در دیداری دوستانه که در شهر تفلیس بین دینامو تفلیس، که دوران سختی را پشت سر می‌گذارد و دینامو مسکو برگزار شد، حضور یافت.

این مسابقه به مناسبت نودمین سالگرد تاسیس باشگاه دینامو مسکو برگزار شد که زمانی ستاره‌ای همچون لئو یاشین ملقب به عنکبوت سیاه در آن حضور داشت. کارشناسان بسیاری معتقدند که وی بهترین دروازه‌بان تاریخ فوتبال است.

ارسال نظر