|
|
کدخبر: ۱۲۲۷۹۱

مشاور عالی رییس سازمان سنجش آموزش کشور به داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد که ازامروز(چهارشنبه) آغاز شده است، اکیدا توصیه کرد که پرینت کارت ورود به جلسه جدید خود را از سایت این سازمان دریافت کنند.

به گزارشامیدبه نقل از ایرنا،حسین توکلیگفت: براساس برنامه زمانی پیش بینی شده آزمون ۷ کد رشته امتحانیکارشناسی ارشدسال ۱۳۹۳ با تعداد ۱۷۶ هزار و ۴۷۵ داوطلب از ساعت ۸ صبح امروز(چهارشنبه) ۲۳ بهمن ماه در ۶۲ شهرستان مختلف کشور آغاز شده است.

وی با بیان اینکه آزمون ۹ کد رشته امتحانی دیگر نیز بعد از ظهر امروز برگزار خواهد شد، افزود: آزمون بعد از ظهر نیز با حضور ۱۶۵ هزار و ۶۱۳ داوطلب به شرحی که بر روی کارت شرکت در آزمون آنان آمده است، برگزار می شود.

مشاور عالی رییس سازمان سنجش آموزش کشور تصریح کرد: به تمامی داوطلبان آزمون صبح و بعد از ظهر امروز اکیدا توصیه می شود که در فرصت باقی مانده با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون خود اقدام کنند.

توکلی آغاز فرایند برگزاری آزمون نوبت صبح را از ساعت ۸ و آزمون بعد از ظهر را از ساعت ۱۴و ۳۰ دقیقه عنوان کرده است.

وی تاکید کرد: درب ورود به جلسه آزمون در نوبت صبح از ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه و بعد از ظهر از ساعت ۱۴ بسته خواهد شد و پس از بسته شدن درب ورود از ورود داوطلبان ممانعت به عمل خواهد آمد.

آزمون کارشناسی ارشد قرار بود در صبح و بعد از ظهر روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه هفته گذشته برگزار شود اما به دلیل شرایط نامساعد جوی و درخواست های داوطلبان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی به مدت یک هفته به تعویق افتاد.

این آزمون در روزهای ۲۳،۲۴ و ۲۵ بهمن ماه جاری و با شرکت بیش از ۹۵۰ هزار داوطلب که ۱۱۲ هزار نفر از آنها در دو کد رشته امتحانی شرکت کرده اند، برگزار می شود.

آزمون کارشناسی ارشد در ۶۲ شهرستان مختلف کشور برگزار خواهد شد.

ارسال نظر