|
|
کدخبر: ۱۲۲۸۰۳

مرد جوانی در دادگاه خانواده گفت: همسرم بسیار شکاک است به شکلی که نیمه شب تلفن همراهم را چک می‌کند

به گزارشامیدبه نقل از تسنیم،مردی جوان با مراجعه به دادگاه خانواده شهید محلاتی دادخواستطلاقخود را به قاضی یکی از شعب ارائه کرد و با بیان این‌که تحمل همسرم برایم غیرممکن است، اظهار داشت: او بسیار شکاک است و تصور می‌کند من متوجه رفتارش نمی‌شوم.

وی ادامه داد: همسرم زمان خواب ساعت ۲ شب تلفن همراهم را چک می‌کند و من شاهد این رفتارش بودم و بار‌ها به رویش آوردم ولی او می‌گوید چنین چیزی نیست و این امر که خود یک دروغ است مرا بیش‌تر عذاب می‌دهد بنابراین ادامه زندگی در کنار همسرم برایم ممکن نیست و باید هر چه زودتر از یکدیگر جدا شویم.

مرد بار دیگر در مقابل قاضی پرونده با بیان این‌که فرزندی نداریم، گفت: همسرم نمی‌تواند این رفتار و شکاک بودنش را ترک کند و من هم نمی‌توانم به این شکل به زندگی با او ادامه دهم.

زن در دادگاه خانواده حضور داشت و با بیان این‌که یک سال از زندگی مشترکمان می‌گذرد، افزود: شوهرم به دنبال بهانه است من تنها نیمه شب زمانی که حوصله‌ام سر می‌رود با گوشی شوهرم بازی می‌کنم و قصد چک کردن او را ندارم چراکه به او اعتماد دارم.

وی افزود: شوهرم نباید به این رفتارش ادامه دهدم و باید درخواست طلاق را پس گرفته و بداند به او اعتماد دارم و بعد از گذشت یک سال از زندگی مشترکمان آن را خراب نکند و به دنبال بهانه بچه‌گانه نباشد چراکه من از زندگیمان نمی‌گذرم.

مرد با بیان اینکه یک سال از زندگی در کنار همسرم مانند ۱۰۰ سال به من سخت گذشته است، گفت: همسرم نه تنها تلفن همراهم را چک می‌کند بلکه وقتی به منزل می‌آیم ساعت‌ها و بار‌ها سوالات مختلف از من می پرسد تا سوژه برای دعوا پیدا کند.

وی افزود: دیگر نمی‌خواهم به این سختی و زندگی عذاب‌آور ادامه دهم.

زن خطاب به مرد گفت: می‌خواهم به من فرصت بدهی تا متوجه شوی که شکاک نبوده و از روی علاقه به دنبال کارهای شوهرم هستم.

مرد بیان کرد: نمی‌دانم دیگر چه کار کنم می‌ترسم فرصت دهم ولی رفتارش به همان شکل گذشته باشد و تغییر نکند. بی‌اعتمادی را دیگر نمی‌توانم تحمل کنم.

بعد از چند لحظه سکوت،قاضیپرونده زن و مرد را به مصالحه دعوت کرد و از مرد خواست به زن فرصت دهد و زندگی را سخت نگیرند بنابراین حکمی مبنی بر طلاق صادر نشد و جلسه پایان یافت.

*بی‌اعتمادی زوجین به یکدیگر و سسست شدن پایه‌های زندگی مشترک


زهره طبیب‌زاده، کارشناس مسائل اجتماعی در گفت‌و‌گو با خبرنگار زنان در خصوص شکاکی زن با مرد، گفت: زن و مرد در زندگی مشترک باید به یکدیگر اعتماد کافی داشته باشند چراکه بی‌اعتمادی باعثسست شدن بنیان خانواده در نهایت طلاق می‌شود.

وی ادامه داد: بی‌اعتمادی زوجین به یکدیگر باعثمسکلات بسیار و بستر اختلافات دیگر می شود بنابراین باید زن و مرد ابتدا به یکدیگر اعتماد کامل داشته باشند.

ارسال نظر