|
|
کدخبر: ۱۲۵۶۸۳

۲۸ بهمن؛

با توجه به تمدید مهلت پیش ثبت نام عتبات، نتیجه قرعه کشی و زمان قطعی شدن ثبت نام هر یک از اولویت ها روز دوشنبه ۲۸ بهمن ۹۲ در سامانه اینترنتی http: / / atabat. haj. ir اعلام خواهد شد.

به گزارشامیدبه نقل از ایرنا، «محسن نظافتی» سرپرست اداره کل عتبات سازمانحجوزیارتگفت: با توجه به استقبال مشتاقان زیارت اباعبدالله الحسین(ع)، پیش ثبت نام های این دوره عتبات عالیات تا ساعت ۲۴ جمعه ۲۵ بهمن ماه ۹۲ تمدید شد.

نظافتی ادامه داد: از آغاز پیش ثبت نام عتبات از۱۲ بهمن ماه سالجاری ۳۵۰ هزار نفر از متقاضیان این سفر معنوی در سامانه پیش ثبت نام عتبات عالیات این سازمان ثبت نام کردند.

سرپرست اداره کل عتبات سازمان حج و زیارت از افزایش ۵۰ درصد در اعزام های نوروزی خبر داد و افزود: در حال حاضر روزانه ۸۰ دستگاه اتوبوس زائران ایرانی به عتبات عالیات اعزام می شود که این میزان در ایام عید افزایش خواهد یافت.

وی ادامه داد: بدلیل محدودیت موجود در اسکان زائران در شهر کاظمین برخی از گروه های زمینی ایام نوروز ۶ روزه خواهد بود که این گروه ها در روز ششم سفر به زیارت کاظمین مشرف شده و پس از زیارت از آنجا به سوی مرزهای کشور عزیمت می نمایند.

پیش ثبت نام این دوره عتبات عالیات همزمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی از روز ۱۲ بهمن ماه آغاز شد و تا ساعت ۲۴ جمعه ۲۵ بهمن ۹۲ ادامه داشت و اعزام متقاضیان از ۲۱ اسفند ماه ۹۲ تا ۳۱ خرداد ۹۳ خواهد بود.

ارسال نظر