|
|
کدخبر: ۱۳۰۱۸۵

قائم مقام وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی:

قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام اینکه اسامی جدید برای دریافت فاز دوم سبد کالای حمایتی دولت هفته آینده اعلام خواهند شد گفت: افراد غیربیمه ای در حال شناسایی هستند و سبد کالای حمایتی قبل از سال ۹۳ توزیع می شود.

به گزارش امید، ابوالحسن فیروز آبادی قائم مقام وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در جمع خبرنگاران در نشست هم اندیشی تعاونگران با وزیر کار با اشاره به اینکه در حال رایزنی برای افزایش سرمایه بانک توسعه تعاون و افزایش تسهیلات بانکها برای بخش تعاون هستیم گفت: با توجه به اینکه توده مردم عضو تعاونی ها هستند می توانیم با ایجاد نگاه مقاومتی در تعاون به سوی اقتصاد مقاومتی پیش برویم.

وی درباره توزیع سبد کالای حمایتی دولت گفت: از میان ۸.۵ میلیون سرپرست خانوار که مشمول سبد کالا شده بودند تاکنون ۶ میلیون و ۸۰۰ هزار خانوار سبد را دریافت کرده اند و به مرحله پایدار رسیده ایم.

قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه آماده توزیع فاز دوم سبد کالای حمایتی از دولت هستیم، خبر داد هفته اینده اسامی جدید برای دریافت این سبد اعلام و قبل از عید سبد توزیع خواهد شد.

فیروزآبادی تاکید کرد: به دنبال راهکاری برای شناسایی آن دسته از افرادی هستیم که در حاشیه شهرها و روستاها سکونت دارند و اسم آنها جزء لیست تامین اجتماعی و کمیته امداد نیست که بزودی شناسایی و اعلام خواهند شد.

ارسال نظر