|
|
کدخبر: ۱۴۵۷۳۸

خبرگزاری تسنیم: پیغام های سیستمی و انگلیسی رایتل در زمان شارژ سرویس مشترکی، موجب اتلاف حدودا یک ساعته وقت او و فوت فوریت کاریش شد.

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات و ارتباطاتخبرگزاری تسنیم، حضور اپراتورهای ارتباطی در زمینه ارائه خدمات اینترنتی، فضای رقابتی را در این عرصه بیش از پیش داغ تر کرده اما در این عرصه بُرد با کسانی است که بر اصول مشتری مداری واقف باشند.

چندی پیش یکی از مشترکان اپراتور سوم ارتباطی در تماس با تسنیم و ابراز گلایه از ضعفی در سیستم این اپراتور ارتباطی گفت: بسته اینترنتی سه ماهه ای را از این اپراتور خریداری کردم که موعد اتمام سرویس از منظر زمانی ۱۱ اسفند ماه می شد؛ اما به دلیل نیاز به حجم بیشتر، چند بار حجم جداگانه به شکل آنلاین خریداری کردم.

وی گفت: تاریخ انقضاء آخرین بسته حجمی که خریداری کردم مربوط به ۱۸ اسفند می شد که با رسیدن این زمان، سرویس من قطع شد و با پیغام عجیب و غریب زیر که به شکل انگلیسی بود روبرو شدم.

او افزود: پیش از این هم به دلیل اتمام حجم با چنین رویه ای روبرو می شدم اما این بار غافل از اینکه زمان کل سرویسم به اتمام رسیده، بار دیگر اقدام به خرید بسته حجمی کردم که دیدم همچنان سرویس در دسترس نیستم. گمان کردم که پول از حساب برداشته نشده و بار دیگر بسته ای دیگر را خریدم و همین رویه اتفاق افتاد برخلاف اینکه هر دو بار پول از حساب برداشته شده بود(پیامک بانک به دستم رسید).

این مشترک رایتل با اشاره به اینکه با درست نشدن سیستم، اقدام به تماس با اپراتور این شرکت از طریق سیم کارت همراه اول خود کردم گفت: نفر ۴۸ام در صف انتظار این اپراتور بودم و ۲۵ دقیقه طول کشید تا تماسم وصل شود؛ اپراتور اطلاعات کامل از قبیل شماره کارت ملی و نام پدر را از من گرفت و گفت پیام را بخوان. من هم در پاسخ گفتم نمی دانستم برای استفاده از خدمات رایتل باید انگلیسی بلد باشم اما علی رغم اینکه به صورت دست و پا شکسته پیام را خواندم او در پاسخ گفت مرورگر خود را عوض کن زیرا امروز مشکلی در سیستم داریم و سعی کن با موزیلا وصل شوی.

وی ادامه داد: من همین کار را کردم و علی رغم کروم با موزیلا و سافاری هم وصل شدم اما همان آش و همان کاسه؛ باز هم پیغام انگلیسی آمد.

محمد گفت: این بار مجبور شدم پیغام را به دوست مترجمم بدهم و او گفت که پیغام گنگی است اما می خواهد بگوید بسته خریداری شده ات را مجددا تنظیم کن.

او با اشاره به اینکه بار دیگر با اپراتور رایتل تماس گرفتم و بعد ۲۵ دقیقه انتظار موضوع را به کارشناس مرکز تماس این اپراتور گفتم، خاطر نشان کرد: مجددا اطلاعات کامل من پرسیده شد و کارشناس مربوطه گفت که باید بسته جدیدی را خریداری کنی زیرا مدت زمان بسته ات تمام شده است.(با احتساب ۵ دقیقه مکالمه ای که داشتم، مجموعا ۳۰ دقیقه معطل شدم)

این مشترک رایتل گفت: یک پیغام گنگ انگلیسی موجب فوت فوریت کار من شد و حال چه کسی جوابگو است؟

او افزود: وقت صرف شده من را چه کسی پاسخگو خواهد بود؟ هزینه مکالمه و انتظار در لیست طولانی این اپراتور را که مجموعا در هر دو بار ۵۵ دقیقه شد را چه کسی می پردازد؟ چرا تعداد اپراتورها کم است که ناچار به ایستادن در صف های طولانی هستیم؟

محمد همچنین در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم دغدغه و مشکلات ما را به گوش مسئولان این اپراتور برسانید.

انتهای پیام /

ارسال نظر