|
|
کدخبر: ۱۴۵۹۰۰

رئیس پلیس راهور ناجا در رزمایش بزرگ ترافیکی نوروز اعلام کرد

خبرگزاری تسنیم: رئیس پلیس راهور ناجا با بیان اینکه هماهنگی های لازم صورت گرفته بین تمام دستگاه ها انجام شده است از به کارگیری ۳۰ فروند بالگرد در طرح نوروزی خبر داد.

به گزارش خبرنگار انتظامیخبرگزاری تسنیمسردار اسکندر مومنی در رزمایش بزرگ ترافیک نوروز ۹۳ که صبح امروز برگزار شد با اشاره به همکاری تمامی دستگاه ها در ایام نوروز اظهار داشت: در طرح نوروزی امسال بیش از نیم میلیون نفر از تمام دستگاه های مختلف از جمله اورژانس، هلال احمر، راهداری، راهور، آتش نشانی و… حضور دارند.

وی با بیان اینکه این رزمایش آخرین تمرین برای تمامی دستگاه های شرکت کننده در ایام نوروز است از بکارگیری ۳۰ فروند بالگرد در ایام تعطیلات ابتدای سال خبر داد.

مومنی با بیان اینکه اغلب مردم در تعطیلات نوروز بیش از یک بار به سفر می روند مردم را به گذشت، صبوری و آرامش در رانندگی توصیه کرد.

رئیس پلیس راهور ناجا با اشاره به ۳۷ درصد از تصادفات نوروزی به واژگونی خودروها منجر می شود، گفت: مردم باید به این نکته توجه کنند که به ازای هر دو ساعت رانندگی ۱۵ دقیقه زمان برای استراحت اختصاص دهند.

مومنی با تاکید بر اینکه هماهنگی های لازم توسط تمامی دستگاه ها برای سفر ایمن انجام شده از برخورد شدید پلیس با تخلفات حادثه ساز خبر داد و گفت: خط قرمز پلیس همچون گذشته سرعت و سبقت غیرمجاز است و در برخورد با متخلفان شدیدترین واکنش را خواهد داشت.

وی در پایان افزود: رانندگان با توجه به فرصت باقیمانده نسبت به تمدید بیمه نامه خودروها و بازبینی تجهیزات فنی خود اقدام کنند.

انتهای پیام /

ارسال نظر