|
|
کدخبر: ۱۴۶۰۵۵

خبرگزاری تسنیم: سرپرست معاونت توسعه بازار و مطالعات اقتصادی بورس کالا از عرضه قراضه آهن در این بازار خبر داد و گفت: بر همین اساس بورس کالا علاوه بر قراضه آهن در حال بررسی عرضه آهن اسفنجی است.

به گزارشخبرگزاری تسنیمبه نقل از سنا، علی پناهی، در پاسخ به پرسشی در خصوص وضعیت عرضه قراضه آهن برای تولید شمش نیز افزود: بورس کالا به دنبال تکمیل زنجیره ارزش است و بر همین اساس زمینه عرضه مواد اولیه فولادی در این بازار را نیز فراهم می کند.

سرپرست معاونت توسعه بازار و مطالعات اقتصادی بورس کالا ادامه داد: البته عرضه قراضه آهن پس از تعامل با دارندگان این محصول انجام خواهد شد.

وی در خصوص امکان پذیر شدن معامله املاک در تابلو فرعی بورس کالا نیز گفت: بورس کالا خواستار انجام معاملات املاک و مستغلات در این بازار است، اما انجام این معاملات دارای پیچیدگی هایی است.

سرپرست معاونت توسعه بازار و مطالعات اقتصادی بورس کالا تصریح کرد: املاک و مستغلات به دلیل پیچیدگی ها آخرین اقلامی هستند که می توان در بورس کالا پذیرش کرد، اما زمینه انجام این معاملات در بورس وجود دارد.

وی از پذیرش محصولات باغی در بورس کالا در سال آینده خبر داد و اظهار داشت: در این زمینه توافقاتی انجام شده است، اما باید بحثانبارها تکمیل شود.

وی با بیان آن که، ۲۷ محصول در رینگ کشاورزی پذیرش شده و قابل معامله است، گفت: به غیر از محصولات باغی در حوزه محصولات کشاورزی کالای جدی و اساسی برای پذیرش وجود ندارد

انتهای پیام /

ارسال نظر