|
|
کدخبر: ۱۴۶۰۵۶

یک کارشناس بازار سرمایه در گفت وگو با تسنیم:

خبرگزاری تسنیم: یک کارشناس بازار سرمایه با اشاره به این که در این روزها شاهد بازگشت نوسان گیرها به بازار سهام هستیم گفت: نوسان گیری برای طراوت بازار سرمایه لازم است.

رضا امامی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادیخبرگزاری تسنیمبا اشاره به این که در دو ماه گذشته عوامل مختلفی باعثافت بازار سرمایه شده بود گفت: قیمت برخی صنایع به دلیل بروز برخی رفتارهای هیجانی در بورس بیش از حد بالا رفته بود که بخشی از این افت، بابت اصلاح قیمتها و نیز افزایش انتظارات آتی در بورس نسبت به واقعیتها بود.
این کارشناس بازار سرمایه افزود: همزمانی این اتفاقات با مباحثمربوط به تصویب بودجه سال ۹۳ و نرخ خوراک پتروشیمی ها و نیز طولانی شدن اجرای دستورالعمل محدودیت معاملات در بورس از دیگر دلایل ریزش بازار سرمایه در هفته های گذشته بود که با پایان یافتن مباحثبودجه ای و نیز حذف این دستورالعمل که دغدغه روزهای گذشته بازار سهام بود روند خرید و فروش در بورس متعادل شد.
امامی با اشاره به این که در این روزها شاهد بازگشت نوسان گیرها به بازار سهام هستیم گفت: نوسان گیری برای بازار سرمایه لازم است و وجود آنها باعثایجاد طراوت در بازار سرمایه می شود.
این کارشناس بازار سرمایه در مورد وضعیت بازار سرمایه در روزهای باقی مانده تا پایان سال نیز گفت: پیش بینی می شود بورس روند متعادل، همراه با رشد را تا پایان سال داشته باشد، بعلاوه این که در بازار سرمایه همیشه کسانی که با دید بلند مدت سرمایه گذاری می کنند، سود خوبی را خواهند برد.
انتهای پیام /

ارسال نظر