|
|
کدخبر: ۱۴۶۱۵۰

مدیرعامل امدادخودروی رفاه ایرانیان از آغاز امدادرسانی به خودروهای خارجی در جاده های کشور از امروز خبر داد و گفت: ۱۸۲ ایستگاه ثابت و یک هزار و ۱۷۴ ناوگان خودرویی در سراسر کشور به خودروهای وارداتی امدادرسانی می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا برنجی در نشست خبری امروز خود در جمع خبرنگاران گفت: طرح امداد نوروزی به خودروهای خارجی از امروز ۲۵ اسفند ماه در سراسر کشور آغاز شده و ۱۸۲ ایستگاه ثابت و هزار و ۱۷۴ ناوگان خودرویی در کنار ۵۲ نمایندگی امدادی شبانه روزی کار امدادرسانی را صورت خواهند داد.

مدیرعامل امدادخودروی رفاه ایرانیان افزود: در طرح ویژه ای که برای استان تهران طراحی شده کلیه محورهای ورودی و خروجی استان تهران تحت امدادرسانی خروجی قرار خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: در کنار امدادرسانی به خودروهای خارجی چنانکه شرکت های خودروساز داخلی نیز درخواست خدمات امدادی داشته باشند، این آمادگی وجود دارد.

برنجی از رقابتی بودن تعرفه ها و کیفیت خدمات امدادرسانی به خودروهای خارجی خبر داد و خاطر نشان کرد: متاسفانه در حوزه امداد خودرو تعرفه های مصوب تاکنون وجود نداشته و مقرر شده تا با هماهنگی سازمان راهداری و اتحادیه تعمیرگاه های خودرو، تعرفه مشخصی برای امدادرسانی های جاده ای مشخص شود.

به گفته مدیرعامل امدادخودروی رفاه ایرانیان، از سوی سازمان راهداری به عنوان نماینده در جلسات متعددی با اتحادیه تعمیرگاه های کشور در این خصوص مذاکره کردیم، اما هنوز به نتیجه ای برای مصوب کردن تعرفه ها نرسیده ایم.

وی خاطر نشان کرد: البته تمام تعرفه های مصوب امدادخودروی رفاه ایرانیان در قالب کارتکس هایی در خودروهای امدادرسان وجود دارد و مردم می توانند درخواست رویت آن را داشته باشند.

برنجی ادامه داد: البته هزینه ای نیز به عنوان ایاب و ذهاب به این تعرفه های مصوب اضافه می شود که مردم در صورت نارضایتی و شکایت می توانند آن را با ما در میان بگذارند، اما تعرفه ها نسبت به سال قبل تغییری نداشته است.

مدیرعامل امدادخودروی رفاه ایرانیان افزود: برای سایپا و ایران خودرو نیز امدادرسانی می کنیم و البته به تازگی سایپا قرار است خودروهایی را برای معلولان کشور تولید کند که کار امدادرسانی آن را انجام خواهیم داد.

وی تصریح کرد: ما تمام خودروهای غیرگارانتی داخلی را نیز تحت پوشش قرار می دهیم و امسال قطعا خدمات رسانی کیفی را در دستور کار قرار خواهیم داد.

به گفته برنجی، در استان خوزستان با توجه به فعال شدن ستاد راهیان نور ۲۹۰ خودروی یکسان با کارت شناسایی امدادگران آماده خدمات رسانی به مردم هستند، ضمن اینکه در اصفهان، شیراز، مشهد و شهرهای بزرگ نیز این امدادرسانی انجام خواهد شد.

ارسال نظر