|
|
کدخبر: ۱۴۶۶۹۸

معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فراخوان بیست ودومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم را اعلام کرد.

گروه فرهنگی مشرق- معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فراخوان بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم را اعلام کرد. بر این اساس ستاد برگزاری بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از طراحان، صاحب نظران درخواست کرد تا با ارسال طرح و ایده مناسب در تحول این رویداد عظیم سهیم باشند.

علاقه مندان به قرآن کریم، هنرمندان و اندیشمندان به ویژه هنرمندان جهان اسلام که خواهان تحول ساختاری در نمایشگاه قرآن کریم هستند، می توانند با رویکردی متفاوت زمینه حضور چشمگیر مشتاقان قرآنی را فراهم کنند.

ضرورت برپایی نمایشگاه با جلوه های ویژه دیداری و شنیداری و استفاده از نمادهای حجمی در قالب طرح های مناسب از اهداف این دوره است؛ در این فراخوان آمده است که از مدیران، صاحب نظران، طراحان، معماران و اندیشمندان قرآنی انتظار می رود ستاد اجرایی نمایشگاه را در این تحول بنیادی یاری کنند.

ایده و طرح ها در ستاد نمایشگاه داوری شده و طرح برگزیده علاوه بر دریافت جایزه در اولویت اجرا قرار می گیرد؛ افراد حقیقی و حقوقی می توانند طرح و ایده خود را به نشانی «خیابان ولی عصر(عج)، بین سه راه جمهوری و چهارراه ولی عصر(عج)، خیابان شهید هاشمی فر، پلاک۱۵» ارسال یا با شماره تلفن ۶۱۹۰۵ تماس گیرند و یا از طریق پست الکترونیکی info @ qia. ir نظرات خود را بیان کنند.

ارسال نظر