|
|
کدخبر: ۱۴۶۷۰۸

به مناسبت فرارسیدن عید نوروز

خبرگزاری تسنیم: مدیر عامل شرکت پست گفت: پست سرویس تمبر اختصاصی با تصاویر مورد نظر مشتریان را با تخفیف ۱۰ تا ۳۰ درصدی تا پایان فروردین ماه سال ۹۳ عرضه می نماید.

به گزارش سرویس فناوری اطلاعات و ارتباطاتخبرگزاری تسنیمبه نقل از روابط عمومی شرکت پست، حسین مهری رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت پست با اشاره به خدمات ویژه پست کشور در ایام نوروز اظهار کرد: دفاتر منتخب پست در سراسر کشور به غیر از روزهای یکم و سیزدهم فروردین ماه سال ۹۳ همه روزه در ایام نوروز آماده ارایه خدمات به هموطنان هستند که فهرست این دفاتر از طریق مراجعه به پورتال شرکت پست به آدرس www. post. ir بخش " خدمات کاربران " قابل دسترسی است.

وی درخصوص ارسال سوغات، هدایا و امانات به شهرهای کشور یا خارج از کشور در ایام نوروز گفت: این خدمت در شرکت پست دائمی است اما در ایام نوروز تمهیداتی خاص به منظور دریافت و ارسال به موقع و سریع آن در نظر گرفته شده است.

او خدمت پست ویژه را سریع ترین خدمت پست در داخل کشور خواند و اظهار داشت: در ایام نوروز از طریق این خدمت، شرکت پست مرسولات هموطنان را به مراکز استان در کمتر از ۲۴ ساعت و در شهرها نیز ۳ تا ۵ ساعت توزیع می نماید.

مدیرعامل پست همچنین سامانه بازار الکترونیک پست را که از طریق آن پنج هزار فروشگاه مجازی کالاها و خدمات متنوع و مختلف را به صورت اینترنتی عرضه می نمایند بستری مناسب برای هموطنان به منظور تامین رفاه آنان در این ایام دانست و بیان داشت: از طریق این سرویس هموطنان می توانند خرید اینترنتی خود را توسط پست درب منزل تحویل بگیرند.

رییس هیات مدیره پست در ادامه پست پیشتاز را نیز از دیگر خدمات سریع، ایمن و مطمئن پست برای ارسال امانات هموطنان در این ایام برشمرد.

مهری سپس با بیان اینکه تبریک نوروز در میان ایرانیان از طریق ارسال کارت پستال همواره مرسوم بوده عنوان کرد: چندی پیش شرکت پست خدمتی نوین را در جهت حفظ این سنت دیرینه طراحی و راه اندازی کرده است که هموطنان برای تبریک سال نو و دیگر مناسبت ها می توانند با مراجعه به سایت شرکت پست با روشی ساده تصاویر متنوع و متن مورد علاقه خود را انتخاب نموده، سپس کارت پستال انتخابی به صورت فیزیکی توسط پست چاپ و به گیرنده موردنظر ارسال می گردد.

وی همچنین گفت: شرکت پست سرویس تمبر اختصاصی با تصاویر مورد نظر مشتریان را با تخفیف ۱۰ تا ۳۰ درصدی تا پایان فروردین ماه سال ۹۳ عرضه می نماید.

مدیر عامل پست درخصوص مراجعه نامه رسان ها در ایام تعطیل نوروز خاطرنشان کرد: در صورت نبود گیرنده در مقصد، صدور اعلامیه حضور نامه رسان از سوی وی الزامی است.

مدیرعامل و رییس هیات مدیره پست در پایان ضمن تبریک نوروز ۱۳۹۳ اظهار امیدواری کرد: تمامی هموطنان با استفاده از خدمات متنوع پستی و حذف ترددهای غیرضرور و کاهش ترافیک و آلودگی زیست محیطی، سالی نکو و سرشار از آرامش را تجربه نمایند.

انتهای پیام /

ارسال نظر