|
|
کدخبر: ۱۴۶۷۴۷

خبرگزاری تسنیم: آژانس مسافرتی بهوان، از سوی سفارت ایران در عمان به صورت رسمی به عنوان آژانس مسئول انجام مراحل اداری مربوط به صدور ویزای سفر به ایران انتخاب شد.

به گزارشخبرگزاری تسنیمبه نقل از پایگاه اینترنتی تایمز آو عمان، آژانس مسافرتی بهوان، از سوی سفارت ایران در عمان به صورت رسمی به عنوان آژانس مسئول انجام مراحل اداری مربوط به صدور ویزای سفر به ایران انتخاب شد.
آژانس مسافرتی بهوان مراحل اداری مربوط به درخواست صدور ویزای شهرندان عمانی و دیگر مسافران متقاضی سفر به ایران به منظور انجام تجارت، تفریح، درمان و ماموریت های دولتی را انجام خواهد داد. این آژانس مسافرتی همچنین ترجمه رسمی گزارش های پزشکی صادر شده در ایران را انجام خواهد داد و آنها را برای ارائه به وزارت خانه های مختلف عمان جهت پرداخت هزینه ها به تایید سفارت ایران خواهد رساند.
اخیرا موافقتنامه ای بدین منظور بین سفارت ایران در عمان و گروه سهیل بهوان، مالک آژانس مسافرتی بهوان به امضا رسید. عمل سهیل بهوان، مدیرعامل و عضو هیئت مدیره گروه سهیل بهوان در این باره گفت: «عمان و ایران دارای روابط مثال زدنی ای هستند و ما از همکاری با سفارت ایران در عمان برای ارائه خدمات صدور ویزا خوشحالیم. ایران یکی از مقصد های اصلی هزاران گردشگر عمانی است که معمولا برای اهداف تجاری، درمانی، تفریحی و غیره هر سال به این کشور سفر می کنند.»
افرادی که قصد دارند برای اخذ ویزای سفر به ایران اقدام کنند، می توانند درخواست های خود را به دفاتر آژانس مسافرتی بهوان ارائه کنند. مراجعه کنندگان همچنین می توانند از راهنمایی های کارشناسان امور گردشگری این آژانس بهره مند شوند.
انتهای پیام / / ۶۵

ارسال نظر