|
|
کدخبر: ۱۴۶۹۷۶

روابط عمومی آموزش و پرورش با رد هرگونه شایعه درخصوص تعطیلی مدارس

خبرگزاری تسنیم: روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد: مدارس کشور در شرایط عادی بر اساس تقویم رسمی کشور فعالیت می کنند و تمام معلمان و دانش آموزان موظفند طبق تقویم رسمی کشور در کلاس های درس حضور پیدا کنند.

به گزارش خبرنگار اجتماعیخبرگزاری تسنیمبسیاری از دانش آموزان و خانواده ها پیگیر این موضوع هستند که آیا احتمال تعطیلی مدارس در روز چهارشنبه ۲۸ اسفند وجود دارد یا خیر؟ و برخی از معلمان و خانواده ها از شنیدن اخباری مبنی بر تعطیلی مدارس در روز ۲۷ و ۲۸ اسفند از سوی آموزش و پرورش خبر می دهند.

برای آگاه شدن از این موضوع با رسول پاپایی معاون مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش تماس گرفته و صحت اخبار تعطیلی مدارس در روز ۲۸ اسفند را جویا شدیم.

پاپایی در خصوص برخی اخبار مبنی بر تعطیلی زودهنگام مدارس اظهار داشت: مدارس کشور در شرایط عادی بر اساس تقویم رسمی کشور فعالیت می کنند و تمام معلمان و دانش آموزان موظفند طبق تقویم رسمی کشور در کلاس های درس حضور پیدا کنند.

وی با تکذیب هرگونه تعطیلی زودهنگام مدارس افزود: بر اساس تقویم رسمی کشور مدارس تا پایان روز چهارشنبه ۲۸ اسفند دایر بوده و هرگونه تعطیلی خارج از تقویم رسمی تنها از طریق آموزش و پرورش به اطلاع مردم می رسد.

انتهای پیام /

ارسال نظر