|
|
کدخبر: ۱۴۷۱۳۴

در گفت وگو با تسنیم عنوان شد

خبرگزاری تسنیم: مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به راه اندازی سیستم پیامکی و تلفنی برای ثبت انتقادات و شکایات فرهنگیان از نحوه خدمات دهی در مراکز اسکان نوروزی گفت: سیستم پیامک ۳۰۰۰۱۲ آماده دریافت انتقادهای فرهنگیان است.

فرشید سیاری در گفت وگو با خبرنگار اجتماعیخبرگزاری تسنیمبا اشاره به اینکه پذیرش فرهنگیان در مراکز اسکان نوروزی از عصر چهارشنبه ۲۸ اسفند آغاز می شود، اظهار داشت: ۱۰ هزار نفر به صورت اینترنتی اقدام به رزرو مراکز اسکان کرده اند.

وی افزود: ۹۰ درصد از پذیرش در مراکز اسکان به صورت حضوری است که از عصر چهارشنبه ۲۸ اسفند آغاز می شود و آدرس مراکز اسکان هر استان در مبادی ورودی هر شهرستانی به صورت بنر نصب شده است.

مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به این که ۱۰ هزار و ۷۰۰ مدرسه پذیرای فرهنگیان در ایام نوروز هستند، گفت: ۱۰۰ هزار و ۸۰۰ کلاس، ۳۰۰ اردوگاه(سه هزار سوئیت)، ۵۰ مرکز پردیس دانشگاه فرهنگیان، ۱۸۰ مرکز آموزشی و رفاهی با ۲۰ هزار تخت و در مجموع حدود ۱۰۰ هزار اتاق آماده استقبال از فرهنگیان در ایام نوروز است.

سیاری بیان کرد: به استان ها اعلام شده است که از ۲۸ اسفند تا پایان تعطیلات نوروزی که فرهنگیان در اقامتگاه های آموزش و پرورش اسکان داده می شوند، بیمه شوند. وزارت آموزش و پرورش به صورت متمرکز اقدام به بیمه کردن کارکنان و مهمانان حاضر در مراکز اسکان نوروزی کرده است.

وی ادامه داد: در استان هایی که تراکم مسافر است زیاد است، فرهنگیان تا ۳ روز می توانند در مراکزاسکان حضور یابند اما اگر تراکم مسافر زیاد نبوده و ظرفیت وجود داشته باشد تا ۵ روز فرصت حضور در مراکز اسکان را دارند.

مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به راه اندازی سیستم پیامکی و تلفنی برای ثبت انتقادهای و شکایات فرهنگیان از نحوه خدمات دهی در مراکز اسکان نوروزی گفت: سیستم پیامک ۳۰۰۰۱۲ و شماره های تماس ۸۲۲۸۷۰۱۰ و ۱۱ آماده دریافت نظرات و مشکلات فرهنگیان در طول مدت حضورشان در مراکز اسکان هستند.

** وضعیت اسکان نوروزی فرهنگیان در تهران

همچنین مسعود ثقفی سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران نیز در گفت وگو با خبرنگار اجتماعیخبرگزاری تسنیمدر رابطه با اسکان نوروزی فرهنگیان اظهار داشت: ۱۰ پایگاه پذیرش، ۴۰ مدرسه و ۴۰۰ کلاس درس در ایام نوروز برای اسکان فرهنگیانی که به تهران سفر می کنند در نظر گرفته شده است.

وی افزود: از عصر ۲۸ اسفند تا ۱۲ فروردین پذیرای فرهنگیان به صورت حضوری در پایگاه های اسکان هستیم و ۲۰ درصد ظرفیت به رزرو اینترنتی اختصاص دارد.
مشاور مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران در خصوص تعرفه اسکان فرهنگیان در نوروز ۹۳ بیان کرد: هنوز رقم تعرفه ها ابلاغ نشده است ولی احتمالاً میزان تعرفه ها همانند نوروز ۹۲ باشد.

ثقفی با اشاره به این که مدارسی که برای اسکان فرهنگیان در نوروز ۹۳ در نظر گرفته شده است به گروه های الف، ب و ج تقسیم می شود، افزود: مدارس گروه «الف» دارای اتاق های مجهز به فرش، پتو، بالش، وسایل خنک کننده و گرمازا، یخچال و تلویزیون است، مدارس گروه «ب» دارای اتاق هایی مجهز به فرش، پتو، بالش، وسایل خنک کننده و گرمازا باشد و مدارس گروه «ج» دارای اتاق هایی مجهز به فرش یا موکت و حتی الامکان پتو بوده و یخچال و اجاق گاز و تلویزیون به صورت مشترک است.

وی ادامه داد: تعرفه اعلام شده برای مدارس گروه الف ۱۴ هزار تومان، گروه ب ۱۰ هزار تومان و گروه ج ۸ هزار تومان است که فرهنگیان با ارائه کارت شناسایی مجاز به استفاده از این امکانات هستند.

انتهای پیام /

ارسال نظر