|
|
کدخبر: ۱۴۷۳۹۴

دبیر اجرایی توزیع سبد کالا در گفت وگو با تسنیم خبر داد

خبرگزاری تسنیم: دبیر اجرایی توزیع سبد کالا از ادامه داشتن توزیع سبد کالا تا روز پایانی سال یعنی ۲۹ اسفند ماه خبر داد و گفت: تا کنون ۱۴ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر برابر با ۸۵ درصد مشمولان سبد کالای خود را دریافت کرده اند.

بهمن حاجعلی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادیخبرگزاری تسنیم، درمورد حجم دریافتی سبد کالا توسط مشمولان اظهار داشت تا کنون ۱۴ میلیون ۲۰۰ هزار نفر اقدام به دریافت سبد کالا کرده اند که بر این اساس حدود ۸۵ درصد ذینفعان سبد کالای خود را دریافت کرده اند.

وی ادامه داد: مشمولانی که هنوز سبد کالای خود را دریافت نکرده اند تا پایان سال که ۲۹ اسفند ماه است می توانند برای دریافت سبد خود اقدام کنند و اگرچه ۲۹ اسفند ماه تعطیل است، اما فروشگاه های زنجیره ای از جمله رفاه، اتکا و شهروند باز بوده و شهروندان می توانند اقدام به دریافت سبد کنند.

دبیر اجرای توزیع سبد کالا در پایان گفت: به جز ۴ و ۵ روز ابتدایی توزیع سبد کالا، تدابیری اندیشیده شد که ازدحام جمعیت و تشکیل صف های طولانی برطرف شود و اگر قرار باشد سبد دیگری نیز توزیع شود قطعا مشکلی در مورد تشکیل صف های طولانی نخواهیم داشت.

به گزارش تسنیم، با توجه به کاهش تعداد تعداد مشمولانی که هنوز سبد کالای حمایتی دولت را دریافت نکرده اند، تعداد شعب فروشگاه هایی که اقدام به توزیع سبد کالا می کنند کاهش پیدا کرده است بنابراین مردم به شعبی که همچنان توزیع سبد را ادامه ی دهند مراجعه کنند.

انتهای پیام /

ارسال نظر