|
|
کدخبر: ۱۴۷۸۱۰

مدیر روابط عمومی درمان وزارت بهداشت در گفت وگو با تسنیم:

خبرگزاری تسنیم: مدیر روابط عمومی درمان وزارت بهداشت گفت: تعداد مجروحان چهارشنبه پایان سال کشور براساس آمار اورژانس به ۳۸۲ نفر رسید که نسبت به سال گذشته شاهد کاهش مجروحان هستیم. براساس اعلام پزشکی قانونی نیز سه نفر در چهارشنبه سوری سال ۹۲ جان باختند.

آرزو دهقانی در گفت وگو با خبرنگار سلامتخبرگزاری تسنیم، با اشاره به افزایش مصدومان چهارشنبه پایان سال به تعداد ۳۸۲ نفر اظهار داشت: ۱۴۸ نفر از این افراد در محل مورد مداوا قرار گرفتند و ۲۳۸ مجروح دیگر برای درمان بیشتر به بیمارستان ها انتقال یافتند. در این راستا ۳۱۵ نفر از مجروحان مرد و ۶۷ نفر از این مجروحان زن هستند.

مدیر روابط عمومی معاونت درمان وزارت بهداشت بیان کرد: این آمار ۳۸۲ مجروح چهارشنبه پایان سال مربوط به آمار اورژانس کشور تا ۶ صبح است و احتمال دارد که مجروحان و مصدومان دیگری نیز وجود داشته باشد که خودشان به صورت مستقل به مراکز درمانی مراجعه کرده باشند.

دهقانی خاطرنشان کرد: بیشترین آسیب ها به چشم، گوش و در مجموع به صورت افراد وارد شده است. براین اساس طبق آمار چهارشنبه سال گذشته اورژانس که ۵۹۵ مجروح گزارش شده بود شاهد کاهش مصدومان چهارشنبه امسال هستیم.

پسربچه ۸ ساله، قربانی چهارشنبه آخر سال تهران

سردار حسین ساجدی نیا رئیس پلیس تهران بزرگ در گفت وگو با تسنیم، در تشریح آخرین وضعیت چهارشنبه پایان سال به مرگ یک پسربچه ۸ ساله در شهرک راه آهن اشاره کرد و اظهار داشت: متأسفانه ساعت ۲۰:۳۰ سه شنبه ۲۷ اسفند یک پسربچه ۸ ساله بدنبال انفجار کپسول گاز در آتش جان خود را از دست داد.

بیشترین حوادثچهارشنبه پایان سال در مناطق ۱۰،۱۱ و ۱۲ پایتخت

فتح الله تیموری معاون عملیات سازمان آتش نشانی گفت: بیشترین حوادثچهارشنبه پایان سال نیز با ۵۰ مورد در مناطق ۱۰،۱۱ و ۱۲ رخ داده است.

سه نفر در چهارشنبه سوری سال ۹۲ جان باختند

براین اساس سازمان پزشکی قانونی کشور اعلام کرد: در حوادثچهارشنبه سوری شب گذشته(۲۷ اسفند ۱۳۹۲) یک پسربچه ۱۲ ساله در شهر تهران و دو مرد ۲۸ و ۲۵ ساله در نظرآباد استان البرز جان خود را از دست دادند.

اجساد دو نفر(پسربچه تهرانی و یکی از دو نفر استان البرز) برای تعیین علت فوت و صدور جواز دفن به پزشکی قانونی استان های تهران و البرز ارجاع شده اند. متوفی دوم شهرستان نظرآباد در بیمارستان فوت شده و تا لحظه تنظیم این گزارش به پزشکی قانونی ارجاع نشده است.

انتهای پیام /

ارسال نظر