|
|
کدخبر: ۱۴۷۸۱۴

مدیرکل نام نویسی و حساب های انفرادی سازمان تأمین اجتماعی:

خبرگزاری تسنیم: مدیرکل نام نویسی و حساب های انفرادی سازمان تأمین اجتماعی گفت: تعدادی از شعب تأمین اجتماعی در سراسر کشور در ایام تعطیلات نوروز آماده ارائه خدمات دفترچه درمانی به بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی هستند.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، سعید حسینی اظهار داشت: در هر شهر یک شعبه به عنوان ستاد ارائه خدمات دفترچه های درمانی در ایام تعطیلات انتخاب شده و بیمه شدگان می توانند برای صدور، تجدید و تأمین اعتبار دفترچه های درمانی تأمین اجتماعی به این شعب مراجعه کنند.

وی گفت: در شهرهایی که یک شعبه تأمین اجتماعی وجود دارد، بیمه شدگان می توانند به همان شعبه مراجعه کنند، اما در شهرهای دیگر شعبه ای را برای این منظور در نظر گرفته ایم که آماده ارائه خدمات به بیمه شدگان در ایام تعطیل هستند.

مدیرکل نام نویسی و حساب های انفرادی سازمان تأمین اجتماعی افزود: ضمن آرزوی سلامتی برای عموم مردم و تمامی بیمه شدگان، خدمات دفترچه درمانی هر ساله در ایام عید به منظور رفاه حال بیمه شدگان در شعب سراسر کشور ارائه می شود و امسال نیز مانند سنوات گذشته آماده ارائه خدمات به بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی هستیم.

در شهرهایی که بیش از یک شعبه تأمین اجتماعی وجود دارد، نشانی شعبه طی یک فایل به پیوست این خبر در اختیار بیمه شدگان قرار می گیرد.

برای مشاهده آدرس شعبات منتخب تامین اجتماعی به نشانیhttp: / / www. tamin. irمراجعه کنید.

انتهای پیام /

ارسال نظر