|
|
کدخبر: ۱۴۸۰۴۴

سردار رادان در رزمایش اقتدار فرماندهی انتظامی:

خبرگزاری تسنیم: جانشین فرمانده ناجا با اشاره به مأموریت های نیروی انتظامی در تحقق شعار رهبری در سال ۹۳، تأمین امنیت اخلاقی را یکی از اولویت های ماموریتی ناجا در سال ۹۳ عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار انتظامیخبرگزاری تسنیم، سردار احمدرضا رادان در حاشیه رزمایش اقتدار فرماندهی انتظامی تهران بزرگ که صبح امروز در میدان آزادی برگزار شد با اشاره به ماموریت نیروی انتظامی در تحقق شعار رهبری در سال ۹۳ اظهار داشت: نیروی انتظامی قطع به یقین در تحقق شعار رهبری نقش ویژه ای دارد و مأموریت های این نیرو در محقق نمودن بخش اقتصادی و فرهنگی ویژه است.

وی ادامه داد: تأمین امنیت صاحبان سرمایه که به صورت سالم برای محقق کردن اقتصاد مقاومتی و کم کردن میزان وابستگی به کشورهای بیگانه گام بر می دارند از وظایف نیروی انتظامی است و همچنین ناجا در برخورد با کسانی که قصد لطمه زدن به عرصه اقتصادی کشور را دارند و به دنبال از بین بردن سرمایه داخلی کشور هستند برخورد قاطع خواهد کرد.

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه نقش نیروی انتظامی در محقق کردن بحثفرهنگی شعار سال ۹۳ نقش ویژه و برجسته ای است، گفت: نیروی انتظامی در سال ۹۳ علاوه بر تأمین امنیت صاحبان فرهنگ در عرصه های مختلف امنیت اخلاقی را یکی از اولویت های ویژه خود و علاوه بر اولویت های مرزبانی، مبارزه با موادمخدر و سارقان و راهنمایی و رانندگی می داند.

رادان در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه امنیت اخلاقی یکی از مأموریت های ویژه ناجا در سال ۹۳ خواهد بود، قطعا نیروی انتظامی با کسانی که به صورت هدفمند تیشه به ریشه فرهنگ می زنند و مظاهر علنی بی فرهنگی برخورد خواهد کرد.

انتهای پیام /

ارسال نظر