|
|
کدخبر: ۱۴۸۰۶۹

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: ۱۵۰ فروند هواپیما با بیش از ۲۲ هزار صندلی، مسافران را در ایام تعطیلات نوروز جابه جا می کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا جهانگیریان افزود: در طرح نوروزی امسال در بخش حمل و نقل هوایی ارایه خدمات به هموطنان از ۲۵ اسفندماه آغاز خواهد شد و تا ۱۵ فروردین ماه ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به برنامه ریزی سازمان هواپیمایی کشوری برای افزایش کیفیت خدمات در ایام نوروز، اظهار داشت: تلاش شده در ایام نوروز، هواپیماها با کمترین تأخیر عملیات پروازی خود را انجام دهند.

معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: امسال میز پاسخگو در فرودگاه های کشور مستقر شده تا در صورت بروز هرگونه تأخیر در پروازها، نماینده ایرلاین های مربوطه در این زمینه به مسافران پاسخگو باشد.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری اظهار داشت: بازرسانی از سازمان هواپیمایی کشوری تعیین شده اند که در ایام نوروز در فرودگاه ها مستقر هستند و تأخیرات را به صورت ساعتی رصد می کنند، ضمن اینکه امسال به همه ایرلاین ها تأکید کرده ایم حتماً هواپیمای پشتیبان و جایگزین در ایام نوروز پیش بینی کنند.

معاون وزیر راه و شهرسازی یادآور شد: بازرسان سازمان هواپیمایی کشوری نیز در ایام نوروز در فرودگاه ها، فروش غیر قانونی بلیت را رصد خواهند کرد و با متخلفان برخورد قانونی خواهند داشت.

جهانگیریان اظهار داشت: امسال هیچ افزایشی در نرخ بلیت پروازهای داخلی اعمال نشده و هرگونه افزایش قیمت توسط ایرلاین ها غیرقانونی و قابل پیگیری خواهد بود.

ارسال نظر