|
|
کدخبر: ۱۴۸۱۰۲

بارش نخستین برف بهاری از شب گذشته در محور های کوهستانی استان گیلان آغاز شده است و راهداران در حال اجرای عملیات نمک پاشی و برفروبی در این مناطق هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، ایرانپرست با اعلام این خبر که از ساعات نیمه شب گذشته بارش برف در راه های کوهستانی استان بویژه محور اسالم به خلخال - سیاهکل به دیلمان آغاز شده و در اولین مرحله بارش برف، راهداران پرتلاش گیلانی با کلیه امکانات و ماشن آلات راهداری نسبت به پاکسازی جاده ها تا این لحظه اقدام و همچنان عملیات نمک پاشی و برفروبی ادامه دارد.

وی افزود: ریزش برف در منطقه اسالم به خلخال به ارتفاع ۵ سانتیمتر و در محور سیاهکل به دیلمان در حد سفید پوش است و تردد خودورها به راحتی امکانپذیر است.

مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی گیلان با تاکید بر اینکه رانندگان محترم به جهت لغزندگی مسیر زنجیر چرخ به همراه داشته و درصورت لزوم استفاده کنند، گفت: در صورت ایجاد مشکل و لزوم مسافران محترم میتوانند به نزدیکترن راهدارخانه مراجعه کنند ضمن آنکه شماره تلفن گویای ۱۴۱ و پیامک ۱۰۰۰۰۰۱۴۱ و شماره تلفن پاسخگوی ۳۲۱۱۱۱۱ - ۰۱۳۱ به صورت شبانه روزی از آخرین وضعیت راه های گیلان باخبر شوند.

ارسال نظر