|
|
کدخبر: ۱۴۸۲۳۹

خبرگزاری تسنیم: وزیر نیرو گفت: ماموریت ها و برنامه های راهبردی وزارت نیرو در سال ۹۳ پیشتازی، تحول آفرینی، بهبود روش ها، روزآمدی، ارتقای دانش و مهارت و افزایش بهره وری نقطه کانونی سند چشم انداز و برنامه های راهبردی وزارت نیرو است.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، وزیر نیرو در آستانه فرارسیدن سال جدید، با صدور پیامی ضمن تبریک عید سعید نوروز، ماموریت ها و برنامه های راهبردی وزارت نیرو را در سال ۹۳ اعلام کرد.

حمید چیت چیان در این پیام از پیشتازی، تحول آفرینی، بهبود روش ها، روزآمدی، ارتقای دانش و مهارت و افزایش بهره وری به عنوان نقطه کانونی سند چشم انداز و برنامه های راهبردی وزارت نیرو نام برد.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

" اکنون که با اتکال به الطاف بی کران الهی و تلاش بی وقفه و شبانه روزی همکاران صنعت آب و برق، سال " حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی " را با موفقیت پشت سر نهاده و به برکت شایستگی، تعهد و تخصص تلاشگران خستگی ناپذیر این صنعت، گام دیگری در مسیر خدمت رسانی به مردم عزیز میهن اسلامی برداشته ایم، آغاز فصل بهار و موسم رویش و شکفتن خوبی ها و زیبایی ها و فرا رسیدن نوروز را گرامی می داریم.

کارنامه عملکرد صنعت آب و برق در سالی که گذشت، مؤید تلاش ثمربخش همکاران مسئولیت پذیر، خلاق و کارآمد در انجام ماموریت های مهم و اساسی و ارایه خدمات صادقانه بود که جز از رهگذر همدلی و تشریک مساعی همه مدیران، کارشناسان و کارکنان این صنعت فراهم نگردید.

در این مجال، مایلم ضمن قدردانی از همت والای همه همکاران عزیز در جهت ارتقای موقعیت و جایگاه صنعت آب و برق، بر ضرورت دستیابی به موفقیت های افزون تر در انجام ماموریت ها به ویژه تحقق سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی، اجرای سیاست های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی، پیاده سازی و اجرای سند چشم انداز و برنامه های راهبردی وزارت نیرو، تامین مطمئن برق و آب شرب تمام شهرها و روستاها و افزایش مسئولیت پذیری اجتماعی در شرکت ها تاکید نمایم.

پیشتاری، تحول آفرینی، بهبود روش ها، روزآمدی، ارتقای دانش و مهارت و افزایش بهره وری نقطه کانونی سند چشم انداز و برنامه های راهبردی وزارت نیرو است که تحقق آن منوط به باور عمیق قلبی و عزم همگانی است. انتظار می رود تمام آحاد صنعت آب و برق تلاش همه جانبه خود را مصروف دستیابی به این اهداف نموده و با همّت بلند و کوشش مضاعف خود، در تحقق این اهداف و برنامه های راهبردی مشارکت فعال نمایند.

جا دارد تا در آستانه فصل شکوفایی و تحول در طبیعت، با استعانت از دریای بیکران فضل و کرم الهی و با تمسک به عنایات ویژه حضرت فاطمه زهرا(س) و گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل(ره) و شهیدان والامقام و ایثارگران سرافراز انقلاب اسلامی، پیشاپیش سال نو و عید سعید نوروز را خدمت تک تک همکاران ارزشمند صنعت آب و برق و خانواده های گرانقدرشان تبریک عرض نموده و سالی سرشار از برکت، سلامتی و بهروزی در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق تدابیر حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی را مسألت نمایم. "

انتهای پیام /

ارسال نظر