|
|
کدخبر: ۱۴۸۵۲۲

خبرگزاری تسنیم: جانشین رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در سومین روز از سال ۱۳۹۳ به همراه جمعی از مدیران سازمان برای بررسی وضعیت پروازهای داخلی به ترمینال های ۲ و ۴ فرودگاه مهرآباد رفت.

به گزارشخبرگزاری تسنیمبه نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، به منظور بررسی وضعیت پروازهای نوروزی محمدرضا جواهر جانشین رئیس سازمان هواپیمایی کشوری به همراه جمعی از مدیران سازمان از نزدیک در جریان برخی پروازهای تاخیردار و روند نحوه پذیرش مسافر و انتقال آنها به هواپیما و جدول پروازهای جاری قرار گرفت و با مشاهده مشکلات برخی از مسافران در فرودگاه به ستاد ویژه رسیدگی تاخیرات پروازی رفت تا دستور بررسی و پیگیری مشکلات را برای آنها صادر نماید.
جواهر ضمن یادآوری سخنان ریاست سازمان در نخستین روز سال جدید، مجدداً از مسافران نوروزی خواست تا هنگام خرید بلیت به نکاتی از جمله تهیه بلیت معتبراز دفاتر خدمات مسافرات هوایی دارای مجوز رسمی توجه کنند و همچنین در هنگام خرید از درج مشخصات کامل خود، نرخ، نام و آرم شرکت هواپیمایی مورد نظر بر روی بلیت اطمینان حاصل نمایند.
جانشین رئیس سازمان هواپیمایی کشوری به مسافران توصیه کرد: در صورت خرید بلیت به صورت الکترونیکی، ضمن رعایت موارد فوق الذکر و پس از حصول اطمینان کامل از صحت بلیت نسبت به تهیه آن اقدام کنند.
گفتنی است: جانشین رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در خاتمه از دفاتر مدیریت ترمینال های ۲ و ۴ و دفاتر شرکت های هواپیمایی بازدید کرد و خواستار اطلاع رسانی به موقع و صحیح از سوی نمایندگان این شرکت ها به مسافران در صورت تاخیر احتمالی شد.

انتهای پیام /

ارسال نظر