|
|
کدخبر: ۱۴۸۶۲۲

پرواز چند شرکت هواپیمایی از آغاز سفرهای نوروزی با تاخیر زیادی انجام می شود؛ بطوریکه برخی از این تاخیرها به بیش از ۱۲ ساعت هم رسیده است.

به گزارش خبرنگار مهر، با وجود تاکید وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، باز هم در زمان سفرهای نوروزی پروازها با تاخیر زیادی روبرو بوده اند و گاه، زمان تاخیر برخی پروازها به ۱۲ ساعت هم رسیده است.

بر این اساس اغلب پروازهای شرکت های ایران ایر، ماهان، ایران ایر تور و برخی دیگر از شرکت ها با تاخیر مواجه شده که این موضوع بی نظمی زیادی را در فرودگاه ها ایجاد کرده است و مسافران ساعت ها سرگردان در فرودگاه منتظر اعلام زمان پرواز هستند؛ در حالیکه با گذشت چندین ساعت پاسخ درستی را به مسافران نمی دهند و حتی پروازها را کنسل نمی کنند.

از سوی دیگر در تمامی کشورها ایرلاین در زمان بروز چنین مشکلاتی موظف است از مسافران پذیرایی کند و شرایط مناسبی را برای استراحت تا زمان انجام پرواز در اختیار آنها قرار دهد؛ اما در ایرلاین های ایرانی نه تنها از مسافران پذیرایی نمی شود بلکه اطلاع رسانی درستی هم از سوی مسوولان شرکت ها انجام نمی گیرد.

یکی از مسافران پرواز تهران - بوشهر در این باره به خبرنگار مهر، گفت: ایرلاین ها اگر شرایط لازم برای انجام پروازها را ندارند، نباید بلیت بفروشند و با همان تعداد هواپیما پاسخگوی تعدادی از مسافران باشد.

وی افزود: اینکه بلیت را می فروشند و بعد مسافر باید ساعت ها در فرودگاه منتظر بماند و اطلاع رسانی درستی هم از سوی مسوولان انجام نمی گیرد تنها در میان ایرلاین های ایرانی مرسوم است.

ارسال نظر