|
|
کدخبر: ۱۴۸۶۵۸

خبرگزاری تسنیم: مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: در پی کاهش دمای هوا، امامزادگان و بقاع متبرکه استان سمنان برای اسکان مسافران نوروزی آماده هستند.

به گزارشخبرگزاری تسنیمبه نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، بهنام مطلبی، مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان اظهار داشت: در روزهای اخیر و با فرارسیدن تعطیلات نوروزی شاهد افزایش سفرها به ویژه در حوزه استان سمنان هستیم.

وی تصریح کرد: راه های ارتباطی استان سمنان به دلیل موقعیت جغرافیایی خاصی که دارند و طولانی ترین آنها در مسیر تهران - مشهد قرار گرفته اند، همواره از اهمیت قابل توجهی برخوردار هستند.

مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان افزود: از این رو، در آستانه سال نو سعی شد تا با ساماندهی امامزادگان و بقاع متبرکه ای که در مسیر عبور زائران حرم امن رضوی قرار دارند، به مسافران نوروزی خدمات قابل قبولی ارائه شود.

وی تصریح کرد: باتوجه به کاهش شدید دمای هوا در روزهای اخیر با هماهنگی های صورت گرفته با مدیران ادارات اوقاف و امور خیریه شهرستان های استان سمنان و دست اندرکاران اداره امامزادگان و بقاع متبرکه، سعی شده است تا در راستای اسکان مسافران نوروزی و زائران امام رضا(ع) در صورت نیاز اقدام عاجل انجام شود.

انتهای پیام /

ارسال نظر