|
|
کدخبر: ۱۴۸۶۸۳

مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان عنوان کرد

خبرگزاری تسنیم: مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: اصفهان تا سوم فروردین پذیرای ۲۱ هزار خانواده فرهنگی بوده است و نسبت به سال گذشته حدود ۱۰ درصد افزایش پذیرش داشته ایم.

به گزارشخبرگزاری تسنیمبه نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش، محمد حسن قائدیها مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: تا آخرین لحظات سومین روز بهار ۹۳ استان اصفهان با پذیرش و اسکان ۱۲۲ هزار و ۹۵۸ نفر مسافر نوروزی در قالب ۲۱ هزار و ۷۷۸ خانواده همچنان با تمام امکانات در خدمت خدمات رسانی به فرهنگیان کشور است.

وی افزود: ستادهای اسکان مسافران فرهنگی نورزی در ایام فعالیت علاوه بر سرویس دهی به فرهنگیان به بخشی از مسافران غیر فرهنگی نیز که شامل کارکنان کشوری و لشکری و غیر هستند سرویس دهی لازم را انجام می دهد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان با اشاره به اینکه تا سومین روز از بهار ۹۳ نسبت به سال گذشته حدود ۱۰ درصد افزایش پذیرش مسافر داشته ایم، گفت: آموزش و پرورش استان با هماهنگی های لازم بخشی از مدارس غیر انتفاعی خود را جهت اسکان میهمانان نورزی در اختیار شهرداری اصفهان قرار داده است. این درحالی است که اکیپ های بازرسی و نظارت ستاد مرکزی اسکان فرهنگیان بر تمامی مدارس دولتی و غیر دولتی مجری اسکان نظارت لازم را انجام می دهند.

انتهای پیام /

ارسال نظر