|
|
کدخبر: ۱۴۸۶۹۷

نماینده تام الاختیار رئیس جمهور در ستاد مرکزی راهیان نور گفت: آن چیزی که دولت برایش مهم است فرمایش مقام معظم رهبری است که نگران تحریف وقایع دفاع مقدس است و در این زمینه برنامه های مطلوبی برای رسیدن به اهداف دارد.

به گزارش مشرق، نماینده تام الاختیار رئیس جمهور در ستاد مرکزی راهیان نور گفت: آن چیزی که دولت برایش مهم است، فرمایش مقام معظم رهبری است که نگران تحریف وقایع دفاع مقدس هستند.

حسام الدین آشنا صبح روز یکشنبه سوم فرودین به قصد بازدید از مناطق عملیاتی دفاع مقدس، وارد خوزستان شد و گفت: دولت برنامه های مطلوبی برای رسیدن به اهداف راهیان نور دارد.

اولین مقصد آشنا حضور در قرارگاه مشترک راهیان نور جنوب و دیدار با دبیر و معاونت های ستاد مرکزی راهیان نور بود. در ابتدای این حضور، آشنا در گفت وگویی اظهار کرد: دولت، ارتش، سپاه، هلال احمر و همه دستگاه هایی که درگیر راهیان نور هستند یک هدف بیشتر ندارند و آن هم احیای فضا و فرهنگ دفاع مقدس در طول سالیان بعد از دفاع مقدس است.

وی اظهار کرد: مردم ما علاقه دارند که شاهد تحولات مناطق جنگی باشند ما هم باید برای آنها امکانات را فراهم کنیم. آن چیزی که دولت برایش مهم است، فرمایش مقام معظم رهبری است که نگران تحریف وقایع دفاع مقدس هستند.

وی در پایان گفت: مردم علاقه دارند روایت درستی از دفاع مقدس بشنوند و این امر برای مردم انجام بشود و این امکان ندارد مگر اینکه همه با همدلی وقایع دفاع مقدس را تعریف کنند.

ارسال نظر