|
|
کدخبر: ۱۴۸۹۸۶

خبرگزاری تسنیم: در راستای اجرای تفاهم نامه مسیر سبز – ساحل پاک، این اداره ۲۰ هزار بسته آموزشی درقالب کیسه زباله با شعارهای زیست محیطی درج شده توزیع کرد.

به گزارشخبرگزاری تسنیمبه نقل از روابط عمومی حفاظت محیط زیست ساوجبلاغ؛ در راستای اجرای تفاهم نامه مسیر سبز – ساحل پاک، این اداره اقدام به توزیع ۲۰ هزار بسته آموزشی درقالب کیسه زباله با شعارهای زیست محیطی درج شده بر روی آنها و همچنین کتاب هایی با عنوان زباله و روش های جلوگیری از آلودگی های زیست محیطی برای مسافرین در پایگاه های نوروزی و گردشگری کرده است.

بنابر اظهارات شکوری پور رئیس اداره حفاظت محیط زیست ساوجبلاغ در سال " اقتصاد و فرهنگ بامدیریت جهادی وعزم ملی " این اداره، به منظور ترویج فرهنگ حفاظت از محیط زیست در منطقه نسبت به انتشار این بسته های آموزشی در پایگاه های نوروزی و همچنین کمپینگ مسافران در سطح شهرستان کرده تا شاهد عزم ملی مردم متعهد و تلاش آنها در جهت حفظ محیط زیست کشورمان باشیم تا آسیبی بر منابع حیاتی و حساس اکولوژیکی وارد نشود که صدمات وارده به محیط زیست غیرقابل جبران است.

ضمنا مسافرین و گردشگران عزیز می توانند در صورت مشاهده هرگونه آلودگی و معضلات محیط زیستی با شماره تلفن های ۴۴۲۲۵۸۱۱ و۴۴۲۲۵۸۱۲ و یا خط سبز ۱۵۴۰نسبت به اطلاع رسانی در طول ایام شبانه روز اقدام نمایند.

انتهای پیام /

ارسال نظر