|
|
کدخبر: ۱۵۰۵۰۸

رئیس پلیس راه آمل:

خبرگزاری تسنیم: رئیس پلیس راه آمل گفت: هم اکنون به دلیل ازدحام بازگشت خودروها به پایتخت، ترافیک سنگینی در جاده هراز حاکم است.

سرهنگ یزدان رضایی در گفت و گو با خبرنگار تسنیم درآملاظهار کرد: تردد خودروها در جاده هراز در مسیرهایی از این جاده را در مسیر شهرستان آمل تهران به صورت نیمه سنگین و در مقاطعی به صورت سنگین است.

وی افزود: ترافیک جاده هراز درمسیر برگشت از آمل به سمت تهران نیمه سنگین ودر برخی نقاط این محور سنگین بوده، اما تردد وسایط نقلیه به کندی در جریان است.

رضایی گفت: ترافیک اصلی در خروجی شهر آمل در منطقه نارنجستان، منطقه شاهزید و قبل از تونل اول، بایجان، آب اسک و پلور بوده و حجم خودروها نیز به نسبت روز گذشته بیشتر شده است.

وی تصریح کرد: محدودیت های ترافیکی نیز اکنون در جاده هراز اعمال می شود که بر اساس آن از تردد کامیون ها وکامیونت ها به استثنای حامل سوخت و موادغذایی فاسد شدنی ممنوع است.

رئیس پلیس راه آمل به رانندگانی که قصد تردد در جاده هراز را دارند، تقاضا کرد، به دلیل بارش سنگین باران سطح جاده لغزنده بوده و رانندگان مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت و به توصیه های ایمنی مأموران پلیس راه، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای توجه کنند.

رضایی بیان کرد: رانندگان باید در طول مسیرجاده هراز حوصله و صبر بیشتری داشته باشند تا از بروز خطرات احتمالی جلوگیری شود.

وی افزود: حجم بالای خودروهای درمسیر آمل به تهران و در مناطقی از مسیر کم عرض جاده هراز به سمت هراز زنجیره چندصدمتری ترافیکی ایجاده کرده است.

انتهای پیام / ب

ارسال نظر