|
|
کدخبر: ۱۵۰۷۸۶

آخرین وضعیت ترافیکی محورهای ارتباطی کشور /

خبرگزاری تسنیم: بر اساس آخرین اطلاعات، درحال حاضر محورهای شمشک - دیزین در استان های تهران و البرز و محور پونل - خلخال واقع در حوزه استان گیلان به دلیل بارش برف مسدود است.

به گزارشخبرگزاری تسنیمگروه استان ها، براساس آخرین اطلاعات از مرکز مدیریت راه های کشور، تردد انواع وسایل نقلیه در محور کندوان از ساعت ۱۲ امروز ۱۳ فروردین الی ۳ بامداد فردا از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ الی ۳ بامداد فردا از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

همچنین محورهای شمشک - دیزین در استان های تهران و البرز و محور پونل - خلخال واقع در حوزه استان گیلان به دلیل بارش برف و محور شهداد - نهبندان به دلیل بازسازی مسیر در استان های کرمان و خراسان جنوبی تا اطلاع بعدی مسدود هستند.

بر همین اساس محور قم - گرمسار تا تمدید عملیات راهداری تا ۳۱ خرداد ۹۳ مسدود بوده و مسیر جایگزین آن آزادراه قم - تهران - گرمسار برای خودروهای سواری و جاده قدیم نیز برای کلیه وسایل نقلیه توصیه می شود.

در حال حاضر ترافیک در محور کندوان و هراز به صورت نیمه سنگین و مابقی محورها به صورت عادی و روان می باشد؛ به دلیل بارش های اخیر و پیش بینی سازمان هواشناسی به همراه داشتن زنجیر چرخ و تجهیزات ایمنی زمستانی در بیشتر محورهای استان های برف گیر الزامی است.

انتهای پیام / ب

ارسال نظر

پربیننده ترین