|
|
کدخبر: ۱۵۰۸۲۷

سخنگوی سازمان آتش نشانی در گفت وگو با تسنیم:

خبرگزاری تسنیم: سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: انفجار شدید در یک مغازه اغذیه فروشی ۷ مصدوم بر جا گذاشت.

جلال ملکی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعیخبرگزاری تسنیم، اظهار داشت: ساعت ۲۲:۲۴ شب گذشته انفجاز شدید در یک مغازه اغذیه فروشی در بلوار اندرزگو به سامانه ۱۲۵ اعلام و یک ایستگاه به محل حادثه اعزام شد.

وی ادامه داد: انفجار شدید در یک مغازه اغذیه فروشی حدوداًَ ۱۰ متری به حدی بود که شیشه در و پنجره های این مغازه شکسته و تجهیزات آن مانند دستگاه توستر به بیرون پرتاب شده بود. در پی این حادثه دو کارگر دچار سوختگی شدید و ۳ مرد رهگذر بر اثر پرتاب شیشه ها دچار جراحات شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با بیان اینکه ۵ فرد مذمکور به عوامل اورژانس تحویل داده شدند، گفت: ۲ سرنشین یک خودروی شاسی بلند نیز که در حین بروز حادثه در حال گذر بود نیز بر اثر موج انفجار و پرتاب قطعات مغازه دچار آسیب و به عوامل اورژانس تحویل داده شدند.

وی افزود: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت و آتش نشان ها آتش سوزی رخ داده در این مغازه را خاموش و محل را ایمن سازی کردند. این عملیات در ساعت ۳۰ دقیقه بامداد به پایان رسید.

ملکی همچنین از وقوع حادثه دیگری خبر داد و اظهار داشت: ساعت ۲۲ شب گذشته برخورد دو خودرو در مسیر شمال به جنوب اتوبان تهران قم، حوالی کیلومتر ۴۵ به سامانه ۱۲۵ اعلام شد. یکی از خودروها که ۴ سرنشین داشت در پی این تصادف از مسیر منحرف و با گاردریل ها برخورد کرده بود.

وی ادامه داد: ۴ سرنشین خودروی مذکور که اعضای یک خانواده و در خودور گرفتار بودند با تجهیزات آتش نشان ها خارج شدند. با تحویل آنها به عوامل اورژانس مشخص شد پدر خانواده که مردی ۳۵ ساله بود جان خود را از دست داده و همسرش نیز به شدت دچار آسیب شده است، این زن به همراه دو فرزند خود که آنها نیز دچار آسیب شده بودند به مراکز درمانی منتقل شدند و عملیات در ساعت ۲۲:۴۵ به پایان رسید.

انتهای پیام /

ارسال نظر

پربیننده ترین