|
|
کدخبر: ۱۵۰۸۸۲

معاون برنامه ریزی استاندار تهران در گفت وگو با تسنیم مطرح کرد

خبرگزاری تسنیم: معاون برنامه ریزی استاندار تهران گفت: از ۲۵ اسفند و در ایام نوروز تاکنون در بازار گوشت و میوه آرامش نسبی حاکم بوده ایم.

نعمت الله ترکی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعیخبرگزاری تسنیم، با بیان اینکه خوشبختانه امسال با توجه به تأمین میوه مورد نیاز شهروندان از ۲۵ اسفند اظهار داشت: در ایام نوروز تاکنون نسبت به سال گذشته با مشکلات کمتری مواجه بودیم و آرامش نسبی در بازار حاکم بود.

وی با بیان اینکه نسبت به ذخیره سازی پرتغال و سیب از ماه ها پیش اقدام شده بود، ادامه داد: در عین حال درباره سایر میوه ها نیز با کمبود یا افزایش قیمت مواجه نبودیم ضمن اینکه با توجه به تدابیر انجام شده جلوگیری از واردات میوه به ایجاد این وضعیت کمک کرد و اکثر اقلام مورد استفاده تولیدات داخل بوده است.

معاون برنامه ریزی استاندار تهران با بیان اینکه قمیت در نظر گرفته شده برای پرتغال ۱۵۰۰ الی ۱۶۰۰ تومان، برای سیب درجه یک و ممتاز ۳ هزار تومان بوده است که در حال حاضر نیز به همان قیمت عرضه می شود، تصریح کرد: توزیع میوه همچنان ادامه دارد و از روز شنبه نیز تأمین کالاهای ضروری مانند گوشت قرمز، مرغ و میوه در دستور کار قرار می گیرد تا شهروندان دچار مشکل نشوند.

ترکی با اشاره به نظارت بر سایر اقلام صرفی مردم از جمله گوشت و مرغ در ایام نوروز، گفت: در این زمینه نیز با مشکلی رو به رو نبودیم و گوشت مرغ با قیمتی بین ۶۵۰۰ الی ۷۵۰۰ تومان عرضه شد که شاهد افزایش قیمتی در این زمینه نبوده ایم گوشت قرمز نیز از قبل پیش بینی های لازم را انجام داده بودیم و بر این اساس شاهد افزایش قمیت نبودیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر

پربیننده ترین