|
|
کدخبر: ۱۵۰۸۸۳

فرمانده هواپیمایی ناجا:

خبرگزاری تسنیم: فرمانده هواپیمایی ناجا از به پرواز درآمدن ۳۰ فروند بالگرد در آسمان کشور به منظور تسهیل عبور و مرور در روز ۱۳ فروردین خبر داد.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، سردار خلبان «محمدولی بیرانوند» با اشاره به تمهیدات ناجا در روز طبیعت اظهار داشت: از طلوع آفتاب امروز، تیزپروازان ناجا در آسمان کشورمان در حال پروازند تا هموطنان عزیزی که به همراه خانواده هایشان در روز سیزدهم فروردین، برای تفریح به طبیعت، پارک ها و تفرجگاه ها می روند روز خوشی را تجربه کنند.

وی با اشاره به اختصاص ۴ فروند بالگرد به تهران بزرگ و استان البرز، گفت: به دلیل ترافیک نیمه سنگین در محورهای ورودی و خروجی تهران در روزطبیعت، این بالگردها ضمن کنترل ترافیک، اقدام به تسهیل رفت و آمد می کنند.

فرمانده هواپیمایی نیروی انتظامی تصریح کرد: بالگردهای ناجا بر فراز محورهای منتهی به بوستان ها، پارک ها و تفرجگاه ها از جمله پارک چیتگر در پروازند تا در صورت مشاهده هرگونه تصادف و گره ترافیکی، مراتب را به پلیس راهور اعلام کنند.

بیرانوند همچنین یادآور شد: فرماندهان و مسئولان ناجا از طریق کنترل هوایی نظارت و اشراف کامل را بر همه محورهای مواصلاتی کشور دارند.

وی در پایان با اشاره به اینکه امروز ۳۰ فروند پرنده در آسمان های کشور به پرواز درخواهند آمد، خاطرنشان کرد: پرواز گشت های هوایی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران تا غروب ادامه دارد تا مردم ایران اسلامی، روز طبیعت را با احساس امنیت و آرامش در کنار خانواده های خود سپری کنند.

انتهای پیام /

ارسال نظر

پربیننده ترین