|
|
کدخبر: ۱۵۴۶۳۲

وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد

خبرگزاری تسنیم: وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد حد فاصل ۲۵ اسفند ۹۲ تا ۱۵ فروردین ۹۳ در مجموع ۱۷۹ میلیون و ۱۳۹ هزار و ۱۶۰ تردد در حمل ونقل جاده ای، ریلی، دریایی و هوایی داخلی و خارجی ثبت شد.

به گزارشخبرگزاری تسنیمبه نقل از وزارت راه و شهرسازی، در ایام نوروز امسال ۶۶ درصد مسافران از طریق حمل و نقل جاده ای، ۱۹.۷درصد از طریق حمل و نقل دریایی، ۸.۵درصد از طریق حمل و نقل هوایی و ۵.۸ درصد از مسافران نوروزی نیز از طریق حمل و نقل ریلی جابه جا شدند.

بر این اساس ۲۰ میلیون و ۹۸۰ هزار و ۵۰۰ نفر نیز در ایام نوروز۹۳ از طریق حمل و نقل جاده ای مسافرت کردند که ۲۰ میلیون و ۱۳۰ هزار و ۴۳۳ نفر در مسیرهای داخلی و ۸۵۰ هزار و ۶۷ نفر در مسیرهای خارجی تردد داشته اند.

همچنین دو میلیون و ۶۹۹ هزار و ۱۵۵ نفر در ایام نوروز از طریق حمل و نقل هوایی جابه جا شدند که یک میلیون و ۸۸۵ هزار و ۸۴۴ نفر در مسیرهای داخلی و مابقی در مسیرهای خارجی تردد کردند.

در نوروز ۹۳ یک میلیون و ۸۲۹ هزار و ۲۵۷ نفر از طریق حمل ونقل ریلی و شش میلیون و ۲۵۶ هزار و ۶۸۸ نفر نیز از طریق حمل ونقل دریایی جابه جا شدند.

آمار میزان سفر و مسافر جابجا شده با سفرهای عمومی در ایام نوروز ۹۳(۲۵ اسفند ۹۲ تا ۱۵ فروردین ۹۳) حاکی از آن است که در مجموع ۱۷۹ میلیون و ۱۳۹ هزار و ۱۶۰ تردد در حوزه داخلی و بین المللی حمل ونقل هوایی، ریلی، جاده ای و دریایی ثبت شده است.

میانگین تردد روزانه در ایام نوروز امسال ۸ میلیون و ۹۵۶ هزار و ۹۵۸ بوده است.

انتهای پیام /

ارسال نظر