|
|
کدخبر: ۱۵۶۱۶۰

تکرار / معاون رئیس جمهور در بوشهر:

خبرگزاری تسنیم: معاون برنامه ریزی و راهبردی رئیس جمهور در بوشهر گفت: از زمان ثبت نام مرحله دوم طرح هدفمندی یارانه ها تاکنون صدها هزار نفر با عدم ثبت نام و موافقت به استفاده منابع اعتباری در اجرای طرح های زیرساختی انصراف خود را اعلام کردند.

به گزارشخبرگزاری تسنیمازبوشهر، محمدباقر نوبخت در حاشیه سفر به بوشهر در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه ثبت نام مرحله دوم هدفمندی یارانه ها از بیستم فروردین آغاز شده است، اظهار کرد: خوشبختانه مسیر ثبت نام درست و مطلوب در حال اجراست هرچند اوایل این طرح قدری با تأخیر اجرا شد.

معاون برنامه ریزی و راهبردی رئیس جمهور با بیان اینکه در ۴۸ ساعت گذشته صدها هزار نفر از ثبت نام در این مرحله انصراف داده اند، تصریح کرد: افرادی که انصراف داده اند موافقت خود را برای استفاده از منابع اعتباری دولت در راستای سرمایه گذاری در خدمات عمومی مانند حوزه سلامت، خدمات حمل و نقل و زیرساخت های دیگر اعلام کردند.

وی با قدردانی از کسانی که خود را نیازمند یارانه دانسته اند، خاطرنشان کرد: ثبت نام از طریق فضای مجازی در حال اجراست و در برخی نقاط که این امکانات وجود دارد به صورت کاغذی انجام می شود.

نوبخت با قدردانی از همراهی هموطنانمان در اجرای هدفمندسازی مرحله دوم یارانه ها افزود: امیدوارم با نظارت دقیقی که بر اجرای این طرح می شود این طرح به نحو مطلوب به پیش برود.

معاون برنامه ریزی و راهبردی رئیس جمهور در بوشهر تأکید کرد: از حسن انتخاب مردم که خواستار افزایش خدمات عمومی و توسعه زیرساخت های حمل و نقل، بهداشت و درمان، اشتغال و تولید هستند قدردانی کرد.

انتهای پیام /

ارسال نظر