|
|
کدخبر: ۱۵۸۶۱۴

تهیه کننده فیلم سینمایی شهر موش ها۲ گفت: آماده سازی نهایی این اثر سینمایی تا اواخر تیرماه زمان می برد و احتمالا در مرداد ماه به عنوان یکی از گزینه های فصل تابستان به اکران می رسد.

گروه فرهنگی مشرق- منیژه حکمت روز سه شنبه اظهار کرد: تمامی مراحل تولید این اثر طبق برنامه ریزی، پیش رفته است و بر همین اساس گروه بعد از پایان فیلمبرداری در ۲۸ اسفندماه سال گذشته(۱۳۹۲) کارهای فنی این اثر را برای اکران آغاز کرده است.

وی ادامه داد: کار تدوین همزمان این اثر سینمایی از دو ماه مانده به پایان فیلمبرداری آغاز شد و گروه جلوه های بصری رایانه ای بعد از پایان تعطیلات نوروزی کار خود را آغاز کردند و در زمان حاضر کار صداگذاری و ساخت موسیقی این اثر سینمایی نیز در خارج از کشور در حال پشت سرگذاشتن مراحل نهایی خود است.

حکمت با تاکید بر این مساله که سینمای ایران با تغییر دولت و سیاست های حوزه فرهنگ نیازمند آشتی ملی است گفت: امیدواریم تا فیلم شهر موش ها ۲ به عنوان یکی از گزینه های اکران عید فطر بتواند با کشاندن مخاطبان به سالن های سینمایی گامی کوچک در راستای تحقق این مهم بردارد.

وی درمورد کار تبلیغاتی این اثر سینمایی گفت: ابراهیم حقیقی به عنوان مسئول بخش های تبلیغاتی این اثر سینمایی انتخاب شده و با دقت و وسواس بالایی در حال انجام امور مربوطه است و طبق برنامه ریزی های انجام شده قصد داریم از یک ماه پیش از اکران عمومی این اثر، کار تبلیغایت محیطی و رسانه ای را آغاز کنیم.

ارسال نظر