|
|
کدخبر: ۱۵۹۱۶۲

فرمانده مرزبانی در حاشیه رزمایش اقتدار ۳ عنوان کرد

خبرگزاری تسنیم: فرمانده مرزبانی ناجا در آخرین روز از همایش اقتدار ۳ از تست خودروهای ضدگلوله و ارسال تصاویر آنلاین و رصد مناطق مرزی شرقی و غربی کشور توسط بالن های جدید خبر داد.

به گزارش خبرنگار انتظامیخبرگزاری تسنیم، سردار حسین ذوالفقاری در حاشیه آخرین روز از برگزاری رزمایش مرزبانی اقتدار ۳ در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بخش آشکار رزمایش اقتدار ۳ از صبح روز یکشنبه در منطقه عمومی قصر شیرین آغاز و مراحل اجرایی آن با موفقیت انجام شد.

وی با تأکید بر اینکه تمامی سناریوهای در نظر گرفته شده در این رزمایش با موفقیت انجام شده است، گفت: روز گذشته در این رزمایش از سلاح های مختلف استفاده شد و سلاح های جدیدی که توسط صنایع مختلف کشور تهیه شده بودند و با عملیات های مرزبانی متناسب هستند در رزم های رو در رو با دشمن فرضی امتحان شد و خوشبختانه کارایی مورد انتظار آنها به اثبات رسید.

فرمانده مرزبانی ناجا با اعلام خبر تست بالن های مرزی گفت: در این رزمایش بالن های جدید تست شد و هم اکنون تصاویر ارسالی آنها به صورت آنلاین دریافت می شود و قابل مشاهده است.

ذوالفقاری ادامه داد: در حال حاضر از همین نقطه و به طور مستقیم امکان رصد مرزهای شرقی به صورت آنلاین وجود دارد.

وی با بیان اینکه خودروهای ضدگلوله جدید نیز که توسط بخشی از صنایع داخلی ایمن سازی شده بودند آزمایش شده است، گفت: این خودروها که برای واحدهای گشتی درگیر در مناطق مرزی ایمن سازی شده است، برای افرادی که در قسمت باربند مستقر می شوند امکانات ایمنی و ضدگلوله فراهم کرده است.

فرمانده مرزبانی ناجا در پایان با تأکید بر اینکه سناریوهای خاص در نظر گرفته شده برای این رزمایش تاکنون محقق شده است، خاطرنشان کرد: در منطقه حاضر تمامی امکانات از جمله حمام، برق و زیرساختهای لازم ظرف مدت ۶ ماه برای این رزمایش در نظر گرفته شده و امیدواریم بتوانیم پس از پایان این رزمایش این منطقه را برای خدمت رسانی به کاروان های راهیان نور حفظ کنیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر

پربیننده ترین