|
|
کدخبر: ۱۶۰۹۱۳

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران در گفت وگو با تسنیم:

خبرگزاری تسنیم: سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به اعلام ضوابط و شرایط شرکت در آزمون ورودی دبیرستان های و هنرستان های نمونه دولتی گفت: ثبت نام از ۳۰ فروردین آغاز و تا ۱۵ اردیبهشت ادامه دارد.

مسعود ثقفی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعیخبرگزاری تسنیمبا اعلام این که ضوابط و شرایط شرکت در آزمون ورودی دبیرستان های متوسطه دوره اول و دوم و هنرستان های فنی و حرفه ای نمونه دولتی اظهار داشت: علاقه مندان به شرکت در این آزمون می توانند با مراجعه به سایت WWW. NEMOONE. TEDU. IR مراجعه و نسبت به دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام اقدام کنند.

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران گفت: متقاضیان ثبت نام صرفا با ورود کد ملی و کد شناسه تهیه شده می توانند اطلاعات شناسنامه ای خود را در سایت مشاهده کنند.

وی بیان کرد: زمان ثبت نام در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی از امروز(۳۰ فروردین) آغاز و تا ۱۵ اردیبهشت ادامه داد و تاریخ دریافت کارت ورود به آزمون از ۲۰ تا ۲۲ خرداد و زمان آزمون نیز ۹ صبح روز جمعه ۲۲ خرداد است.

ثقفی بیان کرد: برای ثبت نام در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی دانش آموزان باید ۷ هزار تومان پرداخت کنند که پس از ارائه فیش بانکی به مدیر مدرسه می توانند کدشناسایی مربوطه را اخذ کنند.

انتهای پیام /

ارسال نظر