|
|
کدخبر: ۱۶۱۰۴۱

وزیر تعاون کارو رفاه اجتماعی، در حکمی ملک محمد نجفی را به سمت معاون توسعه مدیریت ومنابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، با حکم علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی معاون توسعه مدیریت و منابع این وزارتخانه منصوب شد. وزیر کار در حکمی " ملک محمد نجفی " را به سمت معاون توسعه مدیریت ومنابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب کرد.

دراین حکم آمده است: جناب آقای " ملک محمد نجفی " نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به سمت " معاون توسعه مدیریت و منابع " منصوب می شوید.
همچنین دراین حکم اشاره شده است: باعنایت به نقش موثر و کارساز وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در رسیدن به اهداف سند چشم انداز بیست ساله، برنامه پنجم توسعه، قانون مدیریت خدمات کشوری و قوانین و مقررات مالی محاسباتی عمومی انتظار می رود با جدیت، تلاش، هماهنگی و همفکری با حوزه های مختلف بتوانید در اجرای برنامه ها و سیاست های کاری وزارتخانه در دولت تدبیر و امید با اولویت موارد ذیل را پیگیری نمائید:

سیاستگذاری و برنامه ریزی در خصوص تدوین نظام جامع مدیریت منابع انسانی به منظور نظام جامع مدیریت منابع انسانی به منظور استقرار نظام های انگیزشی کارکنان، نظام انتصاب و شایسته سالاری و ارتقاء سطح کیفی منابع انسانی.

سیاست گذاری در زمینه افزایش کیفیت و کمیت خدمت رسانی به کارکنان و ارباب رجوع

استقرار نظام جامع رفاه کارکنان

تدوین برنامه جامع مربوط به اصلاح ساختار نظام پرداخت با رعایت عدالت

استقرار نظام مدیریت هزینه و درآمد به منظور رعایت صرفه جویی در مصارف و عدالت در توزیع منابع و امکانات

برنامه ریزی به منظور شفاف سازی شیوه های هدایت و نظارت بر اجرا در زمینه های مالی، پشتیبانی و اداری

ایجاد بسترمناسب در خصوص توانمندسازی سرمایه انسانی

مطالعه و ارائه پیشنهاد در خصوص استقرار نظام بودجه ریزی عملیاتی و توزیع عادلانه منابع و تجهیزات

ایجاد هماهنگی و تعامل با سازمان های وابسته در خصوص مدیریت منابع انسانی

همچنین در حکم دیگری پریسا ریاحی به عنوان مدیرکل دفترتوسعه کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شد.

ارسال نظر