|
|
کدخبر: ۱۶۲۶۷۹

در گفت وگو با تسنیم عنوان شد

خبرگزاری تسنیم: معاون آموزش ابتدایی شهر تهران گفت: ثبت نام کلاس اولی ها از ۱۸ خرداد آغاز می شود که تکمیل شناسنامه سلامت برای ثبت نام ضروری است و فعالیت پایگاه های سنجش سلامت از اول خرداد آغاز می شود.

فریبرز حمیدی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعیخبرگزاری تسنیمبا اشاره به اینکه دانش آموزان پایه اول تا پنجم ابتدایی که شیوه ارزشیابی آنها به صورت توصیفی است تا پایان اردیبهشت در مدارس حضور داشته و روند ارزشیابی آنها پایان اردیبهشت به اتمام می رسد، اظهار داشت: برای دانش آموزان پایه ششم که ازرشیابی آنها توصیفی یا کمی است از ۱ خرداد تا ۱۲ خرداد شاهد برگزاری امتحانات هستیم.

وی درخصوص ثبت نام کلاس اولی ها گفت: برای ثبت نام دانش آموزان کلاس اول لازم است تا آنها به پایگاه های سنجش سلامت مراجعه کرده و با تکمیل شناسنامه سلامت برای ثبت نام به مدارس مراجعه کنند.

معاون آموزش ابتدایی شهر تهران عنوان کرد: نیروی انسانی پایگاه های سنجش از جمله پزشک، مشاور و روان شناس در اردیبهشت ماه برای فعالیت در پایگاه های سنجش آماده می شوند و دستورالعمل های لازم در این زمینه تهیه شده است که از اول خرداد فعالیت پایگاه های سنجش آغاز می شود که والدین با ورود به سامانه اینترنتی پایگاه سنجش و ثبت نام در آن طبق زمان بندی اعلام شده به همراه فرزند خود برای سنجش سلامت مراجعه خواهند کرد.

حمیدی ادامه داد: حضور دانش آموزان در پایگاه های سنجش برای بررسی وضعیت سلامت از ۱۸ خرداد آغاز شده و تا ۵۵ روز ادامه خواهد داشت که بعد از آن و با تکمیل شناسنامه سلامت دانش آموزان می توانند برای ثبت نام به مدارس مراجعه کنند.

انتهای پیام /

ارسال نظر