|
|
کدخبر: ۱۶۳۱۶۳

پیام تبریک نیروی انتظامی به مناسبت تاسیس سپاه

خبرگزاری تسنیم: نیروی انتظامی در پیام تبریکی که به مناسبت تاسیس «سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» صادر کرده است، تاکید کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران نمادی ارزشمند است که ایستادگی در برابر ابرقدرت های شرق و غرب را سرلوحه کار خود قرار داده است.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، نیروی انتظامی با صدور پیامی دوم اردیبهشت سالروز تأسیس سپاه پاسداران را به سبزپوشان پرافتخار و حماسه ساز تبریک گفت.

متن پیام تبریک نیروی انتظامی به شرح ذیل است:

جایگاه بلند و ارزشمند سپاه پاسداران و رشادت های بی شمار رزم آوران آن نهاد در طول هشت سال دفاع مقدّس، در قالب وصف نمی گنجد.

پاسداری به معنای حراست و نگهداری است و در حقیقت پاسداری در انقلاب اسلامی ایران حرکتی بود برای رسیدن به شعار غلبه خون بر شمشیر.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران نمادی ارزشمند است که ایستادگی در برابر ابرقدرت های شرق و غرب را سرلوحه کار خود قرار داده و با پیروی از سالار شهیدان امام حسین علیه السلام عزّت و افتخار را پیشه راه خود ساخته تا در سایه روحیه انقلابی و معنویت، نقش تعیین کننده ای در دفع حملات دشمنان اسلام و ایران، ایفا کند.

درخشش شعاع پرفروغ برادران پاسدار در دوران دفاع مقدّس و شجاعت وصف ناپذیر آنان در تمام عرصه های انقلاب و خلوص و عشق به اسلام و میهن اسلامی ایران، نمادی از ایثار و گذشت آنان را به نمایش می گذارد.

سپاه پاسداران، یادگار گرانقدر فرزانه دوران حضرت امام خمینی(ره) بر ملّت غیور و دلیر ایران بود. رویش این نهال ارزشمند ابتکار ویژه‏ ای بود که نیاز به هوش بالای فکری و سیاسی داشت. پیشنهاد تشکیل این نهاد مقدّس، نشان دهنده ژرف نگری و استواری امام و فرزندان دلاور انقلاب، برای رهایی از ستم و سلطه بیگانگان و رسیدن به استقلال و عدالت واقعی است.

نیروی انتظامی ضمن گرامیداشت یاد معمار کبیر انقلاب اسلامی، دوم اردیبهشت ماه، سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به همه سبزپوشان پرافتخار و حماسه ساز سپاه پاسداران، تبریک و تهنیت عرض می کند.

امید است در سایه اتکاء به قدرت لایزال الهی و تحت توجهات قطب عالم امکان حضرت بقیه الله الاعظم(عج) و نایب ایشان رهبر عظیم الشان انقلاب و فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای عزیز این نیروی مکتبی و مردمی بیش از پیش در راستای تحقق رسالت های خویش موفق باشد.

انتهای پیام /

ارسال نظر