|
|
کدخبر: ۱۶۴۳۷۶

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی:

خبرگزاری تسنیم: مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت تمامی کارکنان این شرکت آماده اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه ها هستند و به محض اعلام نرخ، در کمترین زمان ممکن نسبت به اجرای طرح اقدام خواهند کرد.

به گزارشخبرگزاری تسنیمبه نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، مصطفی کشکولی که روز گذشته به منظور اطلاع از میزان آمادگی پخش منطقه تهران به همراه مدیر عملیات و رییس روابط عمومی به طور سرزده در جلسه ای با حضور مدیر و کلیه مسوولین منطقه تهران شرکت کرده بود، گفت: برای اطلاع از وضعیت سوخت رسانی در کشور و رفع هرگونه موانع احتمالی، اتاق عملیات در ساختمان ستاد تشکیل شده است.

وی با اشاره به اهمیت و وسعت شهر تهران گفت: باید در نحوه اجرا بسیار دقت شودتا خدمات رسانی به صورت مطلوب انجام پذیرد.

وی همچنین یادآور شد: پیش بینی نمایش قیمت در نمایشگرهای تلمبه و همچنین در سیستم سامانه شده است و با هماهنگی شرکت گاز، موجودی گیری از جایگاه های CNG به صورت مشترک توسط بازرسین شرکت ملی پخش و شرکت ملی گاز انجام خواهد شد.

کشکولی در پایان از کارکنان منطقه تهران که تمام تلاش خود را در جهت بهبود اجرای فاز دوم هدفمندی به کار بسته اند تشکر و قدردانی کرد.

در ابتدای جلسه مرتضی عابدینی مدیر منطقه گزارشی از میزان آمادگی منطقه ارایه کرد.

وی با اشاره به تشکیل تیم های عملیاتی گفت: تلاش شده هیچ جایگاه و حتی تلمبه ای در این ایام غیرفعال نباشند و جایگاه ها با حداکثر ظرفیت مشغول خدمات رسانی باشند.

مدیر منطقه تهران با ارایه آمار تشکیل جلسات متعدد با کارشناسان منطقه و همچنین با مدیران و مسوولین ادارات و سازمان های مختلف در سطح استان گفت: با همکاری سازمان های ذیربط از کلیه دوربین های سطح شهر برای اطلاع از وضعیت ترافیک و به منظور سهولت در ارسال فرآورده به جایگاه ها بهره مند خواهیم بود. مضافاً برای اینکه تمامی دوربین های مدار بسته در جایگاه ها نیز فعال خواهند بود و از کوچکترین کمبود مطلع خواهیم شد.

عابدینی در پایان گفت: جلسات هماهنگی با کلیه انبارها و روسای نواحی به عمل آمده و تصمیمات لازم در خصوص تکمیل ظرفیت موجودی جایگاه ها، نحوه ارسال سوخت و همچنین تعویض شیفت در کمترین زمان ممکن اتخاذ شده است.

انتهای پیام / /

ارسال نظر