|
|
کدخبر: ۱۶۷۱۷۱

خبرگزاری تسنیم: رئیس اتاق بازرگانی ایران با تأکید بر اجرایی کردن قانون بهبود فضای کسب و کار، گفت: سهم بخش تولید در فاز دوم هدفمندی یارانه ها عملیاتی شود.

به گزارش خبرنگار اقتصادیخبرگزاری تسنیم، غلامحسین شافعی رئیس اتاق بازرگانی ایران عصر امروز در حاشیه نشست گفت وگوی دولت و بخش خصوصی با اشاره به مباحثمطروحه در این جلسه، اظهارداشت: امروز تأکیداتی زیادی بر تعیین سهم تولید از منابع درآمدی قانون هدفمندی یارانه ها شد.

وی با بیان این مطلب که اجرایی کردن قانون بهبود فضای کسب و کار با تدوین آئین نامه های مربوطه از دیگر موضوعات این جلسه بود، اظهارداشت: در این زمینه برخی از سازمان های دولتی همانند وزارت خارجه این آئین نامه را تدوین کرده و مابقی بخش های نیز در حال تدوین آن هستند.

رئیس اتاق بازرگانی اضافه کرد: در حوزه کنترل قیمت ها نگرانی هایی در بخش خصوصی به وجود آمده که مبادا تعزیراتی کردن کالاها مورد نظر باشد که وزیر اقتصاد در این رابطه توضیحات لازم را بیان کرد.

شافعی با اشاره به این که برخی سازمان فعالیت هایی برای عملیاتی کردن سیاست های اقتصاد مقاومتی انجام داده اند، تصریح کرد: قرار است نتیجه این فعالیت ها در نشست آتی شورا اعلام شود.

انتهای پیام /

ارسال نظر