|
|
کدخبر: ۱۶۷۱۸۸

خبرگزاری تسنیم: زنی در دادگاه خانواده گفت: من اصلاً ولخرج نیستم و از روی دلسوزی و به خاطر روحیه شوهرم وسایل منزل را تعویض می کردم.

به گزارش خبرنگار حوادثخبرگزاری تسنیم، مردی جوان با مراجعه به دادگاه خانواده ونک دادخواست طلاق خود را به قاضی یکی از شعب این مجتمع قضایی خانواده ارائه کرد. وی با بیان این که ۴ سال است از زندگی مشترکمان می گذرد، گفت: همسرم معتاد به مواد مخدر است و بسیار ولخرج است و من اگر بتوانم با اعتیادش کنار بیایم با ولخرجی اش هرگز نمی توانم کنار بیایم.

مرد جوان با اشاره به این که فرزندی نداریم، افزود: همسرم دائم به فکر راهی برای خرج کردن پول های من است؛ همسرم نمی تواند در کنار من به زندگی ادامه دهد چرا که به من و زندگیم آسیب می رساند و اگر از او جدا نشوم دیگر پس اندازی نخواهم داشت.

زن ۲۹ ساله نیز که در دادگاه خانواده ونک حضور داشت به قاضی پرونده گفت: اگر شوهرم قصد جدایی از مرا دارد باید مهریه ام که ۸۰۰ سکه بهار آزادی است را بپردازد بنابراین باید شوهرم از این درخواست منصرف شود.

وی با اشاره به این که هزینه اعتیادم با پس اندز خودم است و در این خصوص از شوهرم پولی دریافت نکردم، گفت: شوهرم تصور می کند ولخرجم ولی به این شکل نیست چرا که من تنها به دنبال تنوعی برای شوهرم هستم.

وی افزود: شوهرم عجله کرد و این درخواست را ارائه داد. از او می خواهم فرصتی مجدد برای جبران دهد و من نیز قول می دهم به دنبال تعویض وسایل خانه نباشم چرا که تصور می کنم تنها چیزی که امروز شوهرم را به دادگاه کشیده، این موضوع است.

شوهر این زن که حرف های همسرش را می شنید، گفت: از درخواستم منصرف می شوم به شرط این که همسرم بیش از ۳۰۰ هزار تومان از من پول تو جیبی نخواهد. منصرف شدن از طلاق به خاطر حفظ زندگی و فرصت به همسرم است.

زن عنوان کرد: تعویض وسایل منزل تنها برای روحیه شوهرم بود نه ولخرجی. فکر نمی کردم یک روز دلسوزی ام به ضررم تمام شود و شوهرم از این امر راضی نباشد.

بعد از چند دقیقه سکوت، زن در مقابل قاضی گفت: حاضرم جبران کنم و بعد از صحبت زن قاضی پرونده، حکمی مبنی بر طلاق صادر نکرد و جلسه پایان یافت.

انتهای پیام /

ارسال نظر