|
|
کدخبر: ۱۶۷۳۹۷

مدیر کل دفتر موسیقی وزارت ارشاد از انتخاب حسن ریاحی به عنوان دبیر سی امین جشنواره بین المللی موسیقی فجر خبر داد.

گروه فرهنگی مشرق- بر اساس پیشنهاد پیروز ارجمند مدیر کل دفتر موسیقی و موافقت معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حسن ریاحی به عنوان دبیر سی امین جشنواره بین المللی موسیقی فجر منصوب خواهد شد.

انتخاب حسن ریاحی به عنوان دبیر سی امین جشنواره بین المللی موسیقی فجر در حالی صورت می گیرد که وی پیش از این عهده دار دبیری چندین دوره جشنواره موسیقی فجر بوده است.

آهنگسازی سرود ملی جمهوری اسلامی ایران و مدیریت گروه موسیقی دانشگاه آزاد اسلامی از جمله سوابق وی در عرصه موسیقی است.

به گزارش مهر، وی همچنین از پیشکسوتان عرصه موسیقی است که مدیریت وی بر جشنواره موسیقی فجر پیش از این کمترین حاشیه را در پی داشته است.

در چند سال گذشته همزمان با اختتامیه هر دوره جشنواره موسیقی فجر دبیر دوره بعد اعلام می شد که در سال ۹۲ و همزمان با اختتامیه بیست و نهمین دوره جشنواره موسیقی فجر این اتفاق نیفتاد و تاخیر در معرفی دبیر این مساله را ایجاد کرد که شاید دبیر دوره آتی جشنواره قرارست تغییر کند که در نهایت این اتفاق نیفتاد.

کمبود بودجه از بزرگترین مشکلاتی است که در چند سال اخیر از سوی دبیر جشنواره موسیقی فجر به عنوان مانعی برای بهتر برگزار شدن این رویداد هنری اعلام شده است که مساله کمبود بودجه مانع میزبانی بهینه از گروه های شهرستانی و بومی و همچنین رعایت کامل وجهه بین المللی جشنواره بوده است.

ارسال نظر