|
|
کدخبر: ۱۶۹۷۰۴

وزیر راه و شهرسازی مطرح کرد

خبرگزاری تسنیم: وزیر راه و شهرسازی با ابلاغ حکمی خطاب به رئیس کارگروه جمع بندی و انتشار مطالعات طرح جامع حمل ونقل کشور تاکید کرد نسبت به جمع بندی مطالعات انجام شده و انتشار این طرح به عنوان سند مقدماتی حداکثر ظرف ۶ ماه اقدام شود.

به گزارشخبرگزاری تسنیمبه نقل از وزارت راه و شهرسازی، عباس آخوندی با ابلاغ انتصاب سیدمجید برهانی یادآور شد: به جنابعالی ماموریت داده می شود با کمک اعضای محترم کارگروه و صاحب نظران مطلع حرفه ای و دانشگاهی نسبت به جمع بندی مطالعات انجام شده و انتشار آن در وضعیت موجود و به عنوان سند مقدماتی حداکثر ظرف شش ماه اقدام و گزارش پیشرفت کار را به صورت منظم ارائه فرمائید.

وی اضافه کرد: این کار به نحوی باید انجام شود که زمینه لازم برای تکمیل مطالعات و انتشار سند نهایی و اخذ مصوبه هیئت وزیران را به شکل مناسب فراهم کند.

وزیر راه و شهرسازی یادآور شد: برای انجام مطلوب ماموریت، ترتیبی داده شده است تا مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی امکان استقرار هیئت و تأمین نیازهای اداری و مالی را به نحو مناسب انجام دهد. همچنین معاونت های ستادی ونمایندگان سازمان های تابعه برای تحقق این امر خطیر همکاری های لازم را انجام خواهند داد.

همچنین وزیر راه و شهرسازی در ابلاغ های جداگانه امیر جعفرپور، بهروز غروی، سیدعلیرضا سیدوکیلی، جبارعلی ذاکری، محمود صفارزاده و محمدرضا کامیاب را به عنوان عضو کارگروه «جمع بندی و انتشار مطالعات طرح جامع حمل و نقل کشور» تعیین کرد.

انتهای پیام /

ارسال نظر