|
|
کدخبر: ۱۷۲۵۱۷

خبرگزاری تسنیم: در پی افزایش احتمال رفع تحریم ها علیه کشورمان، مقامات شرکت میتسوئی ژاپن به منظور اعلام آمادگی خود برای سرمایه گذاری در حوزه راه و شهرسازی به تهران سفر کردند.

به گزارشخبرگزاری تسنیمبه نقل از وزارت راه وشهرسازی، مدیران ارشد شرکت میتسوئی ژاپن شامل مدیرعامل این شرکت و مدیران بخش های مختلف آن، به منظور سرمایه گذاری جدی و موثر در پروژه های راه آهن، بنادر و فاز دوم فرودگاه امام خمینی(ره) با مدیران بخش های سرمایه گذاری وزارت راه و شهرسازی در ساختمان شهید دادمان به مذاکره پرداختند.

در این مذاکرات دو طرف برای همکاری مشترک اعلام آمادگی کردند و مدیران وزارت راه وشهرسازی اولویت های سرمایه گذاری در زیربخش های این وزارتخانه را برشمردند.

شرکت میتسوئی ژاپن با بیش از ۱۰۰ سال سابقه در زمینه تجارت، سرمایه گذاری، و امور بانکی در کشور ژاپن و همچنین با تجربه اجرایی در بخش نفت و گاز و پتروشیمی در جمهوری اسلامی ایران آماده سرمایه گذاری در طرح های راه آهن، فرودگاهی، بنادر و کشتیرانی در حدود چهار میلیارد دلار است.

بعد از بحثو تبادل نظر و ارائه اطلاعات مقرر شد شرکت میتسوئی ژاپن با هدف انجام مذاکرات اختصاصی با زیربخش های وزارت راه و شهرسازی حدود دوماه دیگرمجددا به ایران سفر کنند.

انتهای پیام /

ارسال نظر