|
|
کدخبر: ۱۷۲۷۷۴

دائره المعارف حضرت امام خمینی(ره) توسط انتشارات سایان در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در دسترس عموم قرار گرفت.

به گزارش مشرق، دائره المعارف تصویری حضرت امام خمینی(ره) که توسط انتشارات سایان منتشر شده در غرفه این انتشارات به عموم علاقمندان ارائه شده است. حامد کفاش مدیر این انتشارات در توضیح تازه ترین اثرشان که در نمایشگاه وجود دارد گفت: دائره المعارف امام خمینی(ره) اولین کاری است که در مورد امام به این شکل انجام شده و می توان گفت اولین کاری است که یک ناشر خصوصی با این حجم در مورد امام(ره) کار کرده است.

او افزود: این دائره المعارف که به شرح زندگی ایشان از تولد تا وفات پرداخته، در ۵۲۴ صفحه و با قیمت ۴۵۰۰۰ تومان در نمایشگاه به بازدیدکنندگان عرضه شده است. از لحاظ قیمت سعی شده این اثر را با قیمتی عرضه کنیم که تبدیل به یک اثر نفیس نشود. این کتاب پرفروش ترین کتاب ما، در نمایشگاه بوده است. این کتاب متن شفاهی است که تاریخ مصور از مشروطه تا امروز را به تصویر کشیده است. برای این دائره المعارف حدود ۱۲۰۰ عکس اصلی خریداری شده است.

ناشر کتاب های مافیا و امپراطوری هالیوود، علت کاهش استقبال از نمایشگاه را اینطور ذکر کرد: هم موضوع قیمت، هم بحثتکراری شدن موضوعات موجب شده تا استقبال از نمایشگاه کم شود. استقبال از انتشارات سایان به نسبت ناشران قدیمی بهتر بوده است. ما سعی کردیم کیفیت را بالا ببریم تا در چرخه سود آوری قرار بگیریم و حداقل از پول نفت دوری کنیم. ما روی خرید مخاطب، حضور در ویترین، پرهیز از پول دولتی و پرهیز فروش به دستگاه های دولتی حساب کرده و سعی می کنیم اولویت ما در این زمینه بازار و مخاطب باشد. معتقدیم تاثیر فروش تکی هم از جهت مادی و هم از منظر معنوی، به دور از شعارزدگی، بیشتر خواهد بود.

دائره المعارف امام خمینی(ره) در تیراژ ۵۰۰۰ نسخه در نمایشگاه کتاب در دسترس عموم قرار دارد.

ارسال نظر