|
|
کدخبر: ۱۷۲۸۸۰

خبرگزاری تسنیم: وزیر آموزش و پرورش با صدور پیامی از رهنمودهای گرانسنگ رهبر معظم انقلاب اسلامی و حمایت های ارزشمند ایشان تشکر کرد.

به گزارشخبرگزاری تسنیمبه نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، به دنبال برنامه دیدار وزیر آموزش و پرورش، جمعی از مسئولان این وزارتخانه و معلمان نمونه کشوری با رهبر معظم انقلاب، علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش با صدور پیامی از رهنمودهای ارزشمند ایشان در این دیدار تقدیر کرد.
براساس این گزاش، در این پیام آمده است:

با سلام و احترام مجدد و آرزوی مزید توفیقات حضرت عالی

اینجانب به نمایندگی از جامعه بزرگ آموزش و پرورش و معلمان گرانقدر و عموم فرهنگیان کشور از حمایت های ارزشمند و رهنمودهای گرانسنگ آن رهبر عزیز، در ملاقات معلمان نمونه کشور با حضرت عالی صمیمانه و خاضعانه تشکر می نمایم.

نگاه بلند و تعالی بخش حضرت عالی به نقش و جایگاه بی بدیل معلم به عنوان رکن اصلی تعلیم و تربیت فرزندان کشور و آموزش و پرورش به عنوان مهمترین دستگاه سرمایه انسانی و اجتماعی و لزوم حمایت همه جانبه دستگاه ها و نهادها و مردم عزیز از آموزش و پرورش، یقیناً امید و انگیزه فعالیت مضاعف را در آحاد فرهنگیان و بویژه مسوولین تقویت خواهد نمود.

اینجانب وظیفه خود می دانم رهنمودها و تذکرات مشفقانه و عالمانه حضرت عالی را نصب العین قرار داده و در تمامی موارد بر تحقق آن در تمامی سطوح اهتمام لازم را بنمایم.

انتهای پیام /

ارسال نظر