|
|
کدخبر: ۱۷۲۹۱۶

جانشین معاونت هماهنگ کننده ناجا:

خبرگزاری تسنیم: جانشین معاونت هماهنگ کننده ناجا گفت: جریان تکفیری و سلفی بر روی فرزندان ایران اسلامی اعم از تشیع و تسنن که برای حفظ کیان اسلامی تلاش می کنند شمشیر می کشند.

به گزارش خبرنگار انتظامیخبرگزاری تسنیم، سردار محمدجواد زاده کمند جانشین معاونت هماهنگ کننده ناجا با اشاره به شهادت ۷۵۰۰ شهید سرباز از میان ۱۳ هزار شهید نیروی انتظامی، به واقعه درگیری سراوان و شهادت جمعی از سربازان نیروی انتظامی اشاره کرد و اظهار داشت: امروز شاهد آن هستیم که پس از ۱۴ قرن معاندان در قالب جریان تکفیری و سلفی بر روی فرزندان ایران اسلامی اعم از تشیع و تسنن که برای حفظ کیان اسلامی تلاش می کنند شمشیر می کشند.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره سربازان شهید شده سراوان افزود: واقعه سراوان یک جریان ادامه دار در طول مبارزه حق علیه باطل است که در آن معاندان با حمایت وهابیت علیه حق شورش کردند و به دنبال برهم زدن اتحاد مسلمانان هستند و بالاترین خدمت را به دشمنان ایران می کنند.

جانشین معاونت هماهنگ کننده ناجا با تبریک به سربازان فرهیخته ناجا گفت: امروز سربازان جان بر کف ناجا در کنار سبزپوشان نیروی انتظامی نقش ویژه ای در تأمین نظم و امنیت جامعه بر عهده دارند.

زاده کمند تمرین استقامت در برابر مشکلات و زندگی مستقل و همچنین از خودگذشتگی و ایثار را جزئی از برکات خدمت سربازی دانست و با اشاره به وظایف نیروهای مسلح و نیروی انتظامی در برابر سربازان گفت: ما در نیروهای مسلح وظایفی برای آماده سازی بستر مناسب و رشد سربازان بر دوش داریم و باید تلاش کنیم تا بهتر و بیشتر از گذشته این زمینه ها فراهم شود.

وی در پایان با تأکید بر تلاش دشمن برای هدف قراردادن جوانان ایران افزود: دشمنان اسلام و بخصوص استکبار جهانی تلاش می کنند که جوانان ایران را هدف قرار دهند چرا که جوانان ایران در انقلاب در جنگ و پس از آن اثبات کردند که با همت آنها می توان ایرانی آباد، آزاد و مستقل را ساخت.

انتهای پیام /

ارسال نظر